Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Cudne puzdereczko. Kolorek bardzo ładny. Wierzch uroczy wręcz. Narożniki..? Raczej bez nich. Może bardziej pocieniowane rogi wieka (?) Ale... toż Ty wiesz jak lepiej. Są i tyle. Źle nie jest przecież.
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Virgo Smile kurczę, ale się uwzięłyście na te narożniki... naprawdę w życiu bym nie powiedziała, ale dobrze, daje to do myślenia Smile
Odpowiedz
Si Grażynko masz rację, niemniej jednak nie spodziewałam się wogóle że narożniki będą wam przeszkadzać Wink
A teraz pora na ostatnią część "rzuciku Świątecznego" czyli deseczki/ tabliczki do powieszenia z sentencjami Smile
Tą turkusową bardzo ciężko było mi sfotogrfować aparat bardzo przekłamywał kolory. W realu jest ona taka turkusowa, stempelek jest złoty, i ta plamka z drewna nie jest aż tak widoczna jak na zdjęciu, nie umiałam zrobić lepszego zdjęcia, a szkoda bo ta tabliczka podoba mi się najbardziej Sad

                   
Odpowiedz
wszystkie trafione; wywalam koronkę z deseczki i zabieramSmile
Odpowiedz
No tak, Merilon i sentencje... Para doskonała. Jeszcze wykonanie i... co tu pisać, co tu gadać..? Tu narożniki sprawiają, że tabliczki są takie... dokończone. Super. Brązową Grażka zabrała, ale czasem pożyczy do powiszenia u mnie (?) Smile
Koronkę i ja bym... ten, tego... no... wyautowała. No i jeśli Grażka nie zechce pożyczać, zabieram tę.
Odpowiedz
Wątek z sentencjami..? Jak najbardziej! M i M - one przeca nie do przebicia w tym temacie. Zawsze w punkt.
Odpowiedz
Reklama
... profesjonalizmu..? ...wykończenia..? ...charakteru..?
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że mój pomysł przypadł wam do gustu Smile tabliczki też oczywiście znalazły swoich właścicieli. Miałam kilka takich deseczek, dostałam kiedyś jako "gratis" w sklepie z drewienkami i wpadłam aby je tak właśnie wykorzystać Smile
Hmm...wątek z sentencjami, no dobrze, jak będę mieć chwilkę czasu to założe go, tylko że ja większość cytatów posiadam w formie pisanej a nie graficznej. Ale to co mam to wrzucę Smile
Odpowiedz
Dziewczyny WhistlingKisssHappy
Odpowiedz
A mi się wszystkie bardzo podobają, ale się znów spóźniłam Sad A ja KOCHAM sentencje, cytaty, złote myśli! Eeech Sad
A te narożniki wyglądają pięknie. Sama bym chyba na to nie wpadła, a przy Twoich deseczkach wyglądają właśnie tak nieszablonowo, inaczej. I superowo!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl