Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Fajny, męski prezent Smile Podoba mi się bardzo i mimo, iż nie jestem mężczyzną to chętnie też bym taki nabyła Big Grin
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
Wielki dzięki dziewuszki !! nie wiem czemu mężowi się nie spodobało, stwierdził że "temu koledze się nie spodoba" ale na szczęście się mylił Wink
powiem wam że pozazdrościłam naszej oli że tyle herbaciarek sprzedaje i dostałam zamówienie na 5 herbaciarek Wink walczę teraz z nimi, ale wcześniej zdążyłam zrobić trzy zakładki do książek i kilka magnesików, z myślą że może ktoś na prezent świąteczny zakupi Smile zacznijmy od zakładek. Wszystkie to serwetki po całości. Biała jest pociągnięta delikatnie złotym kameleonem (niestety nie umiałam tego na zdjęciu uchwycić), bratkowa na tylnej stronie ma szablon.

           

           

           

Biała znalazła już właściciela Wink mi osobiście najbardziej podoba się bratkowa Smile
Odpowiedz
Mi się wszystkie podobają Smile . Fajnie te dyndadełka robisz . One są na wstążce?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziękuję Smile dyndadełka to u mnie absolutny must have Wink tak, to są wstążeczki Smile
Odpowiedz
Śliczne Smile Ale najcudowniejsza pierwsza (dodaję wyobraźnie i widzę to delikatne złotko Wink)
Odpowiedz
Wszystkie śliczne! A serwetkę z tej pierwszej mam od Ciebie Smile Przepiękny tył w bratkowej, no cudo no. A lawendowa chyba najszybciej znajdzie właściciela. Z niecierpliwością czekam na herbaciarki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Mer, no te zakładki jak Twoje no... Jak zawsze bardzo ładne.
Odpowiedz
Jej, dziękuję dziewuszki Smile oj tam oj tam malolku Wink DeDuś, no właśnie pierwsza się sprzedała ta biała Smile

(12-16-2015, 12:52 AM)Virgo_777 napisał(a): Mer, no te zakładki jak Twoje no... Jak zawsze bardzo ładne.
Virguś Blush senkju Blush
Odpowiedz
Śliczne. Mnie się bardzo podobają wszystkie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo pięknie dziękuję Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl