Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
oli napisał(a):No patrzcie, mój małż jednak z czasem skrócił sobie tekst do " Hmm, nooooooooo..."
I już wiem, że ni choroby nie kapuje z tego, co zrobiłam.
rotfl Czyli pewnie to kwestia czasu u naszych Big Grin

Merilon napisał(a):myślałam o wykorzystaniu lub zakryciu tej "łaty" ale była tak ni w pic ni w cyc że się tak wyrażę
rotfl rotfl Doooobre, nie znałam tego Big Grin

Koniec śmiacia. Do rzeczy.
Śliczny prezent i właśnie to ostatnie zdjęcie najbardziej mi się podoba. Te detale nadają pracy charakter. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Ojjj.., ale sękuś... Sad Też mam kilka skrzynek z taką "naturką". W Twojej nawet nie wygląda to źle. Pewnie dlatego, że kropencje i boczki takie cudne. Super, że ta niebieskość złamana kolorem drewna. Podoba mi się Smile
Odpowiedz
cavi przykładałam, ale śmiesznie to wyglądało moim zdaniem Wink
DeDe, ups ale palnęłam Big Grin ale u mnie się tak często mówi jak coś jest właśnie takie no ni w pic ni w cyc Big Grin Big Grin
Dziękuję dziewuszki Smile
Odpowiedz
Mer, mnie się to bars podoba Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Ren przepraszam Cię bardzo ale byłam pierwsza w kolejceWink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Ojej, dziewczyny mi się tu w kolejce ustawiły jacie jacie Smile ależ się cieszę że się wam podoba Smile solenizantce się bardzo, bardzo podobała szkatułka Wink

(10-07-2015, 03:46 PM)Ataner napisał(a): Brawo! Widzę, że Małopolska pnie się na same wyżyny dekupażoweBig Grin
Jeju Reniu Blush co prawda ja tak bardziej śląsk niż małopolska Wink ale i tak mnie zawstydziłaś Blush
Odpowiedz
Dziękuję mery Smile
hahaha, malola ale wy tam wesoło macie Wink
(10-08-2015, 12:30 AM)malola napisał(a): a dla mnie boczki są..... naj Smile wyglądają jak tatoo Smile
Cool dzięki bejb Cool
Odpowiedz
Ja za niebieskościami nie przepadam, ale chyba tylko z zasady, bo Twoja szkatułka bardzo mi się podoba! Motyw przepiękny Smile
Ni w pic ni w cyc mnie całkowicie rozwaliło! Big Grin
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Szkoda, bardzo szkoda, że już została porwana....i na dodatek kolejka się dłuuuuga zrobiła.
no aż żal, że się solenizantce podobała Wink
To i ja się ustawię bo chociaż moja Mama bardzo niebieskości lubi to tą bym sobie zostawiał. A co Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl