Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Podoba mi się, że motyw jest tylko u dołu. Fajna skrzyneczka i pierwsze koty za płoty Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Pierwsze co pomyślałam, to "w rządku dla porządku - bratki do raportu". A drugie "no i pierwsze koty... ma z bańki". Podoba mnie się, bo... wiesz... Wink
Odpowiedz
Bardzo milutka Smile Też mi się podoba ten szereg bratków Wink
Odpowiedz
Wyszła fajnie...Nic dodac nic ująć
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Hihi, dzięki girls Smile kolorki są kiepskiej jakości ,bo mój fon robi okropne zdjęcia, w rzeczywistości ten fiolet nie jest taki jaskrawy Smile a brateczki w rządku już takie były na serwetce, tylko wzięłam i przykleiłam bo mi się ten rządek spodobał Smile
Odpowiedz
Co racja to racja Smile
Odpowiedz
Reklama
To pokażę wam jeszcze jedną łubiankę, która stoi na moim balkonie Smile w sumie zrobiłam dwie takie łubianki, są bardzo podobne, jak lustrzane odbicia, na zdjęciu na razie jedna, w środku moje mini zioła: oregano, lubczyk i bazylia Smile Zdjęcie znowu robione telefonem kom, aparatem zrobię wam zdjęcia już dwóch łubianek w komplecie, może do tego czasu druga łubianka doczeka się kwiatuszków w środku Big Grin

   
Odpowiedz
Dziękuję Grażynko Smile zauroczyła mnie ta serwetka i uznałam że idealnie będzie pasować do tych surowych łubianek Smile serwetka jest o tyle fajna, że jak ją się rozłoży to na każdej ćwiartce jest inny rower, czaderska Smile
Odpowiedz
Zgadzam się z Malolką.
Świetna kompozycja. Super zielnik!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
O tak, wakacyjna (żę powtórze za Malolą). Fajna, delikatna, pokropkowana i... zmotylkowana... Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl