Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Dzięki dziewczyny Smile co do łysości, to tak właśnie miało być, tylko napis i tyle, ja nie lubię jak czegoś jest dużo, a do stylu shabby taki właśnie minimalizm mi pasuje Smile poza tym na półeczce będą prawdopodobnie stały kolorowe kubki (bo mam manie, i dużo kubków) .... co do półeczki przed...no cóż, była okropna dziewczyny Tongue
Jeśli chodzi o język angielski, to oczywiście malgano masz prawo nie lubić napisów angielskich Wink ja osobiście uważam że nie można popadać ze skrajności w skrajność, umiem angielski i rozumiem ten język to i używam napisów w tym języku. Przed napisami po francusku się wzbraniam, a jak nie wiem co jakiś znaczy to sprawdzam w słowniku. Ogólnie nie mam nic przeciwko napisom w obcym języku pod warunkiem że wiem co one oznaczają Smile najchętniej robiła bym wszystko w chińskie znaczki Big Grin ale o takie decou grafiki trudno raczej xD Poza tym w niektórych przypadkach język polski nie pasuje tak fajnie jak obcy, np. "Paris,Paris..." zamiast tego trzeba by było napisać "Paryż, Paryż.." a to już nie brzmi tak fajnie Wink
Inna sprawa że angieslki jest najbardziej popularnym językiem, więc i najfajniejsze napisy są właśnie w tym języku, a ja nie umiem i nie mam czasu np. tworzyć własnych polskich grafik Smile no...to siem opisałam Wink dopijam kawkę i lece na targ staroci Naughty
Odpowiedz
Reklama
Mnie tam angielski nie przeszkadza, bo wiadomo - u mnie tylko ang.Smile
Ciesz sie, ze nie musisz tlumaczyc ze szkockiego. Tego jezyka zaden slownik nie ogarniaSmile
A poleczka sliczna. Ja bym przyprawy umiescila. Zreszta ona chyba pierwotnie takie przeznaczenie miala, co? Ale wstawiaj kubki. Bedzie oryginalnie.
Odpowiedz
Mnie ten minimalizm bardzo odpowiada z trzech powodów. Ze względów estetycznych czy gustu (ten argument jest mocno dyskutowalny, ale mnie tak się po prostu podoba Smile po drugie półka to nie obraz, nie będzie tylko wisieć i wyglądać, ale to co będzie na niej położone będzie robić swoją robotę - kubki to rewelacyjny pomysł! A po trzecie trzeba pamiętać jak wygląda miejsce zwisu półki Big Grin nie wiem jak wygląda kuchnia Mer, ale jeśli np. jest raczej malutka i a "na widoku" stoją różne sprzęty czy ozdóbki to nie ma co wprowadzać razem z półką kolejnych elementów. Półka pierwsza klasa! Smile
Odpowiedz
(03-07-2015, 11:22 AM)martag90 napisał(a): Mnie ten minimalizm bardzo odpowiada z trzech powodów. Ze względów estetycznych czy gustu (ten argument jest mocno dyskutowalny, ale mnie tak się po prostu podoba Smile po drugie półka to nie obraz, nie będzie tylko wisieć i wyglądać, ale to co będzie na niej położone będzie robić swoją robotę - kubki to rewelacyjny pomysł! A po trzecie trzeba pamiętać jak wygląda miejsce zwisu półki Big Grin nie wiem jak wygląda kuchnia Mer, ale jeśli np. jest raczej malutka i a "na widoku" stoją różne sprzęty czy ozdóbki to nie ma co wprowadzać razem z półką kolejnych elementów. Półka pierwsza klasa! Smile
otóż to ! kuchnię mam malutką, poza tym kubeczki będą urozmaicać półeczkę Smile

P.S. Shannka, ja szkockiego nie ogarniam, nic a nic Big Grin
Odpowiedz
Fajna ta pólka Mer, faktycznie kubki dopełnią całości.
Odpowiedz
Półeczka mega! Bardzo udana metamorfozaSmile Prostotę i minimalizm widzę tutaj jako atuty.
Odpowiedz
Reklama
Też myślę, że półeczka fajna jest jaka jest, po obstawieniu jej kubkami, gdyby miała więcej, zrobiłoby się za pstrokato.
Odpowiedz
Dzięki dziewuszki Cool
Odpowiedz
Sama w sobie, półeczka, trochę za skromna jak dla mnie, ale z kubkami będzie super!
Pokaż koniecznie jak wygląda zagospodarowana.
Odpowiedz
no ja na miejscu półki byłabym mega szczęśliwa Smile nowa szata si si
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl