Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Dziękuję dziewczyny Cheers
mery, bo wypukłości są, od spodniej strony takie smugi Smile taki już był ten talerzyk, ja te smugi podkreśliłam złotem właśnie Smile
Odpowiedz
Reklama
Mmmmmmmm z okazji seteczki kieliszek seteczki! Tongue A talerzyk prześliczny i bajecznie tajemniczy, bo kompletnie nie wiem, jak można takie cudo zrobic!
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
DecuPUG użyłam tutaj farb akrylowych, metaliczny złoty, turkus i zwyczajny seledyn, wymieszane, pomieszane ot cała tajemnica Wink Artist
Odpowiedz
Jak będziesz kiedyś jeszcze robiła takie cuda, to poproszę o tutorial Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Prześliczne są te organizery-pudełeczka Smile s.16 - ten z niebieskimi bratkami i s.35 - z granatowo-białym motywem jakby szydełkowym całkowicie mnie kupiły Wink no i te delikatne pudełeczka: s.42 z różą i s.90 z kwiatami lilaka - poza tym, że śliczne dzięki motywowi i wykonaniu, to ma piękny kształt.

A tak jeszcze poza pracami, to zazdroszczę stołeczka ze Szkocji! Wink Nie do wiary, że kosztował 3 funty, bo jest jak z domku Hobbita Big Grin

Zapomniałabym o doniczce z różą(s.39), w sumie, to przypomniała mi o jednej, którą robiłam dawno temu, ale mi nie wyszła niestety taka ładna Big Grin
Odpowiedz
Dziękuję Gosiu Smile jest mi bardzo miło że chciało Ci się przeglądać cały mój wątek i że tak wiele prac przypadło Ci do gustu Smile
Odpowiedz
Reklama
W sumie, to więcej, niż tu wymieniłam, ale te są takie mega mega Wink
Odpowiedz
Nawet nie wiesz jak mi miło, dziękuję Angel
Odpowiedz
A ja przegapiłam imprezę na 100-tce Sad(( Macie coś jeszcze? Jakiś drink? Ciasto?

Gratulacje Smile))
Odpowiedz
Hania nic się nie bój, jak do nas wrócisz to zrobimy taką imprezkę że hoho Wink Cheers będzie i ciacho i drinki, nawet sztuczne ognie, a co Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl