Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
I ja się pozachwycam. Piękno!!! Cudo!!! Wykonanie mistrzowskie! Clap
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
piękna! błysk dla mnie nieosiągalny, aż bije po oczach!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
o rety... spojrzałam na Twoje pierwsze prace i( z braku czasu na resztę) przeskoczyłam od razu do najnowszego dzieła... ło matuchnu... jaki niesamowity postęp! cudo szkatułka!!! zaraz zzielenieję z zazdrości Wink
Odpowiedz
(12-17-2014, 01:05 AM)Ataner napisał(a): Mer, no sorry Winnetou za ten wytknięty przecinek, ale wiesz, ja humanistka do bólu jestem i do tego mam jakieś radary w oczach nastawione na błędyBig Grin

Reniu ja Ci bardzo dziękuję za wytknięcie tego błędu, wsciekła jestem sama na siebie, że nie przyszło mi to głowy aby to sprawdzić. Ja nigdy w te klocki nie byłam dobra, ajj....mam nauczkę, na przyszłość będę się was pytać Smile

(12-17-2014, 01:33 AM)kachifoo napisał(a): o rety... spojrzałam na Twoje pierwsze prace i( z braku czasu na resztę) przeskoczyłam od razu do najnowszego dzieła... ło matuchnu... jaki niesamowity postęp! cudo szkatułka!!! zaraz zzielenieję z zazdrości Wink

Dziękuję kachifoo, bardzo mi miło czytać takie słowa Smile To wszystko dzięki temu forum Smile
Odpowiedz
Bardzo ładna szkatułka i motyw. Mi kształt się podoba , ale ja chyba dodałabym coś jeszcze na bokach szkatułki Smile
Odpowiedz
(12-16-2014, 09:16 PM)Ataner napisał(a): Piękna! Motyw sam w sobie dużo tu robi, a jeszcze to podmalowane pięknie tło i blask bijący po oczach. Wybrałaś też ładny kształt szkatułki, w sam raz dla damy. A żeby nie było zbyt słodko, to uważam, że przecinek w cytacie nie w tym miejscu stoi, co powinien.

No i wylazła z Ciebie nauczycielka ;o)))

A szkatułka piękna, chciałabym pomacać tę taflę ;o)))
Odpowiedz
Reklama
(12-17-2014, 03:27 PM)Ataner napisał(a): Wylazła ze mnie nauczycielkaBig Grin Tak to jest, jak się prowadzi terapię z uczniami dyslektycznymi i uczy polskiegoTongue Mnie osobiście przeraża brak interpunkcji lub złe jej stosowanie, brak wielkich liter i ogólny brak poszanowania dla zasad gramatyki i ortografii. Dekupażystki też powinny dbać o czystość języka i pielęgnować jego piękno, bo same robią piękne praceSmile A piękno przyciąga pięknoBig Grin

Och ja się zgadzam z tym w całej rozciągłości, nie rozumiem tej dzisiejszej mody na skrócanie skrótów i ciągłe zapożyczanie słów z innych języków ;o)))
Odpowiedz
(12-17-2014, 03:27 PM)Ataner napisał(a): Wylazła ze mnie nauczycielkaBig Grin Tak to jest, jak się prowadzi terapię z uczniami dyslektycznymi i uczy polskiegoTongue Mnie osobiście przeraża brak interpunkcji lub złe jej stosowanie, brak wielkich liter i ogólny brak poszanowania dla zasad gramatyki i ortografii.
Reniu w moim przypadku to nie brak poszanowania, ja po prostu nigdy tego nie umiałam ;( ortografia to był mój koszmar w podstawówce, ogólnie z wszystkiego miałam 5 i 6 a z dyktand zawsze 1 ;( o ile jako tako w szkole średniej sobie radziłam, o tyle odkąd poszłam w techniczną stronę chemicznych krzaczków jest oraz gorzej ;(
Odpowiedz
Popsuł się ja to wiem, dlatego tak mnie wkurza że sama taką wtopę zrobiłam :/ ale wstyd Sad przydała by mi się taka terapia !
Odpowiedz
Piękna, skromna i elegancka, niesamowity połysk :-) Fotki z pewnością nie oddają jej rzeczywistego uroku, bo z dobrym światłem o tej porze roku bardzo ciężko :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl