Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#71
(01-26-2014, 05:52 PM)oli napisał(a): A dla mnie ta ostatnia szkatułka! Czysto, pięknie wykonane, brawo!
A czy tylko mi sie wydaje, że kokardka krzywo przyklejona, czy to skrót na zdjęciu?
Bo ja to swoje mierzę, mierzę i zawsze nie na środku przyczepię.
masz rację oli, kokarda jest o 1 cm przesunięta, zrobiłam ją na oko i niestety nie trafiłam w idealny środek Wink

Dziękuję dziewczyny za pokrzepiające komentarze Smile
Odpowiedz
Reklama
#72
Bardzo ładnie wykonane prace-starannie i czysto, jaki to kolor bejcy?
Odpowiedz
#73
podobają mi się tulipanki- super z bejcą wyglądają Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#74
Tulipanowa szkatułka i chustecznik jak dla mnie najładniejsze (bo fioletowe? - mam słabość do fioletu)). Przybornik za bardzo "fakturowy". A skrzynia jest...jakaś taka niepokojąca - nie wiem jak to nazwać - ładna, ale taka .. zbyt stara (?)
Odpowiedz
#75
Wszytko ładne Smile , ale moim faworytem jest chustecznik.
Odpowiedz
#76
Ostatnie pudełka bardzo ładne - da mnie nawet to "niedomalowanie" jest atutem, udało Ci się zgubić jasny kolor na przejściu do ciemnej bejcy. Prosto, efektownie.
Odpowiedz
Reklama
#77
A ja powtarzam pytanie za asieczką: A co to za kolor bejcy? Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#78
Wszystko bardzo mi się podoba, a szczególnie chustecznik Smile Wcale mi nie przeszkadza ta przekrzywiona kokardka Wink
Odpowiedz
#79
Dziękuję za dobre słowa Smile jak wrócę do domu to sprawdzę dokładnie kolor tej bejcy (bo robiłam je jakiś czas temu i nie jestem pewna...) sądzę że to Rustykalny Brąz... ale w domu się upewnię Smile
Odpowiedz
#80
A więc sprawdziłam kolor, i to jest tak jak mi się zdawało Bejca Rustykalna kolor Brąz firmy Drago Smile
W międzyczasie wrzucam kolejne zdjęcia. Musze przyznać że naoglądałam się puszeczek bodajże u Abask'a i patrząc na wczorajsze puszki które zostały mi po pomidorkach krojonych postanowiłam sprubować, i wiecie co... zakochałam się w ozdabianiu puszek Big Grin robi się je szybko, bezproblemowo no i ile frajdy Big Grin
a więc poniżej zamieszkam moje pierwsze w życiu dwie puszeczki Smile nie wiem czemu, ale jestem z nich dumna jak nie wiem co Big Grin już stoją mi na parapecie w salonie Smile

                   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl