Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#41
(02-29-2012, 11:41 PM)wieja84 napisał(a): Mam taka serwetkę z lawendą i nie mogę jej dopasować. Ona nie jest biała tylko lekko kremowa, nawet trochę wpadająca w żółtą a z wycięciem też ciężko bo te łodyżki bardzo cieniutkie są.

mi się tło bardzo podoba na tej serwetce, takie ecru Smile dlatego nie wycinałam i położyłam całość na wieczko Smile

co do smug na fioletowym ,to wina zdjęcia i lampy, przez chropowatą powierzchnię widocznie jakoś światło się załamało czy cóś, niestety nie umiem robić ładniejszych zdjęć Blush

dziękuję za opinie Smile szkatułki/ puzderka już powędrowały do szczęśliwej właścicielki (cyt. mojej mamy) Shy
Odpowiedz
Reklama
#42
No, to mama faktycznie szczęśliwa, bardzo mi sie podobają te pudełeczka Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#43
Bardzo ładne pudełeczka. Smile Mam pytanie czy na tym pudełku z magnolią najpierw miałaś tło z tymi kułeczkami-kropeczkami a później nakładałaś magnolie czy to było takie tło serwetki czy papieru ??
Odpowiedz
#44
Tło pochodzi z serwetki, taki ładny motyw delikatny w tle już był Smile
Odpowiedz
#45
Dziękuję za odpowiedz Smile
Odpowiedz
#46
Witajcie !
uff...ale dawno mnie tutaj nie było... ostatnio miałam sporo na głowie: wiecie ślub, przeprowadzka takie tam ;-) ale na szczęście już jestem Smile ostatnio ciężko u mnie było z czasem, ale coś tam próbowałam stworzyć i oto trzy z moich arcy-dzieł Wink :
komplet świeczników,
   
pojemniczek na pędzle do makijażu
   
oraz drugie wcielenie skrzyneczki po mandarynkach (pozostałości po Świętach Big Grin )
   

Na świecznikach troszkę mi nie wyszło to stemplowanie, mam mały problem z tymi stemplami Undecided ale nie poddaję się! czekam na wasze opinie... niebawem postaram się dodać zdjęcia kolejnych prac Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Oj faktycznie... dwa lata...
Witaj znowu Smile

Mnie urzekł pojemniczek makijażowy, śliczny Smile
Odpowiedz
#48
Myślałam, że na świecznikach to szablon Smile Stemple faktycznie troszkę nierówno wyszły, ale podziwiam i tak, dla mnie stemple są ryzykowne, coś się nie dociśnie, albo za mocno, i już rozciapane albo nie ma kawałka wzoru. Twoje nie wyszły identycznie, co może być wadą, o ile traktować te świeczniki jako komplet, ale każdy z osobna jest ładny.
Pojemnik na pędzle prosty i elegancki.
Skrzynka po mandarynkach jakos mi nie bardzo gra kolorystycznie - ciężkie, ciemne elementy na górze i ta lawenda, no nie wiem, nie jestem przekonana.
Odpowiedz
#49
Powroty...
Witaj Smile
Skrzynka przykuła moją uwagę. Bardzo, bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
#50
A mi się podoba mieszkanko pędzelkowe Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl