Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Uroczy chustecznik, w sam raz dla smyka Smile Świetny motyw. Fajnie się łączy z szarością.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Tak, do dziecięcego pokoju w sam raz. Sznurek, rozumiem, sama uplotłaś (?)
Kurczę, gdzie ja widziałam ten motyw..? Hmmm...
Odpowiedz
ładny, sówki to chyba serwetka, ale pewna nie jestem. sznurek jak najbardziej, ale bez tej części dyndającej luzem... zbyt kuszący dla ciut starszego maluszkaSmile)
Odpowiedz
super, ja nie dałabym tylko tego sznurka dyndającego (część przyklejona jak najbardziej)
Odpowiedz
Smile dzięki dziewczyny Smile no z imieniem to długo nie umieliśmy się z mężem zdecydować, ale Wiktorek nam obu spasował Smile mi zawsze podobały się takie hmm....twarde imiona typu Wiktor, Igor, Krystian i Konrad.... a z tych imion co Ty wymieniłoaś Muszko to Antoś najładniejsze Smile
Co do sówek, to ja je uwielbiam, są superowe Big Grin ja mam całą paczkę tych serwetek. To jest taka duża serwetka, 33x33cm. Wogóle to nie jedyne sówki w pokoju Wiktorka Naughty dla mnie w sumie sówki są takie "unisex" i dla chłopca i dla dziewczynki.
Sznureczek zaplotłam sama w warkoczyk, długo zastanawiałam się czy sznurek czy tasiemka. No i wiecie że ja mam słabość do dyndadełek, więc musiałam cosik zrobić Wink
Odpowiedz
Ha! i wiem gdzie widziałam, natabuska kleiła Smile
A imię faktycznie fajnie. Chociaż... Grześ też ładne. Piotrka już mam Wink
Odpowiedz
Reklama
Super pudełeczko. Ja uwielbiam sówki pod każdą postacią. I masz rację - sam motyw sówek jest uniwersalny (o ile nie są to tylko różowe sówki).
Mi dyndadełko bardzo pasuje do tego pudełeczka. Inaczej by było jakoś tak "łyso". A i napis na dyndadełku piękny.
A imię bardzo ładne. No i dobrze mi się kojarzy, bo znam jednego Wiktora, który jest bardzo porządnym mężczyzną Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Dziękuję wam dziewczyny, cieszę się że i wam sówki przypadły do gustu Smile ja je uwielbiam po prostu, nawet ostatnio jedną uszyłam :] pokarzę wam ją później. Na razie staram się lecieć chronologicznie, sporo natworzyłam się rzeczy na początku roku, mam nadzieję że zdążę wam je wszystkie pokazać Wink
Co do imienia, to cieszę się że i wam się spodobało, ja osobiście nie znam żadnego Wiktora, ale imię baaaaaardzo mi się podoba Smile
Z nowości to tym razem pokazuję wam herbaciarkę z moją ukochaną lawendą. To miała być ostatnia praca decou jaką robiłam przed pakowaniem moich przydasiów (miała być, bo jak się później okazało nie była ostatnia). Robiłam ją z myślą "na zapas" że będę mieć np. na prezent dla kogoś w przyszłości, ale tak mi się ona spodobała że chyba ją sobie zostawię Big Grin
Wieko to serwetka po całości, po bokach bejca i przetarcia. W środku stempelki, całość wykończona matem Smile

                              
Odpowiedz
Bardzo, bardzo ładna. Białe przetarcia wręcz rewelacyjne! Jestem na trzy razy tak!
Odpowiedz
Śliczna, śliczna. Przetarcia super, bardzo ładnie się komponują.
Mi się jeszcze bardzo podoba ozdobienie przegródek w środku Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl