Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Dziękuję hira, to bardzo miłe Smile
A teraz kolejna rzecz, którą zrobiłam "kończąc" moją przygodę (póki co) z decou. Dawno temu  zachciało mi się takego typowego decoupagowego chustecznika, z różyczkami itd. Uświadomiłam sobie, że praktycznie nie zrobiłam nic co by było takie "romantico". Chustecznik dłuuuuuugo stał zaczęty i nie dokończony, w końcu go wykończyłam co by nic niedokończonego mi nie zostało do pakowania Smile Całość wykończona matowym lakierem, reliefy to szpachlówka pomieszana z farbą.

                
Odpowiedz
Reklama
Ojej, już zabrany Smile dzięi oli Wink różyczki to serwetka, taka z serii Sagen czy jakoś tak.
Odpowiedz
suuuper, calusi mi się podoba, chociaż jakbym ja robiła to pewnie dół byłby nie z szablonu
do chustecznika podchodzę pół roku chyba i jeszcze nie zrobiłam takiego podłużnego
ja tą serwetkę wszędzie teraz widzę, sama robiłam z nią mini wazoniki, te różyczki są w kilku rozmiarach
Odpowiedz
Uwielbiam ta serwetke. Na wszystkim pieknie wyglada. A chustecznik rzeczywiscie taki bardzo romantico. Zupelnie w moim guscieWink
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny, bardzo się cieszę że się wam podoba Smile no mi szary do pudrowego rózu bardzo bardzo pasuje. Szczerze, ja również wolała bym bez tych dekorów na bokach Big Grin ale koniecznie chciałam potrenować robienie reliefów Smile A te różyczki faktycznie są serwetki z róznymi rozmiarami tych różyczek, ja mam chyba wszystkie Big Grin są bardzo ładne Smile
Odpowiedz
Piękne reliefy, piękne cieniowanie, piękne kolory...
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
Romantico w stu procentach. Baaardzo ładny. Róż z szarością zawsze się obronią, a jak jeszcze w zdolnych łapkach... to jest tak jak widać. Pięknie!
Odpowiedz
Pięknie Ci wyszły te reliefy. Jaką pastą robiłaś? No i w całości chustecznik prezentuje się uroczo.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DeDe, malola Dziękuję :*
te reliefy robiłam taką szpachlówką z castoramy zwyczajną Big Grin
Odpowiedz
A teraz chciałam wam pokazać chustecznik jaki zrobiłam do pokoju mojego maluszka Smile
Właśnie, chyba wam jeszcze nie mówiłam, ale wkońcu wybraliśmy imię i będzie mały Wiktorek Heart  Smile
no więc oto chustecznik jaki zrobiłam do pokoju Wiktorka Smile
całość to serwetka, wykończony matowym lakierem.

                
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl