Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
boskie jest to pudełko, kolor idealny dla faceta, i wieko też prześliczne, masz talent kobieto, maszSmile
Odpowiedz
Reklama
Cieszę się, że wam mój pomysł się spodobał. Mi on się również bardzo spodobał Big Grin obdarowany bardzo zadowolony, wkońcu ma wszystkie zegarki w jednym miejscu, a nie pochowane po szufladach. Żartuje że dokupi sobie jeszcze 4 i będę musiała mu nową zrobić.
Grażynko, te zegarki na moim zdjęciu też są bardzo duże niektóre, i spokojnie się mieszczą. Wymiarów nie spisałam, ale to jest herbaciarka na 12 przegródek, którą kupiłam wieki temu.
A nowego forumowicza będziemy miały w marcu Smile termin mam na 19 marca, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce Wink
Odpowiedz
Cudo! Męskie pudło, nie ma co Smile Kolorystyka rewelacja. Kropeczki pięęękne!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Że męska, że super, że kropeczki... kur...czaczki, często niewiele trzeba, żeby był niesamowity efekt. Dobry pomysł i porządne wykonanie. Super!
Ale powiedz Ty mi proszę co to za kolor bejcy i co za gwoździki przy narożnikach.
Odpowiedz
Majstersztyk! W oczach mam serduszka zamiast źrenic.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję bardzo bardzo dziewczyny Angel  
Virgo bejca to kolor Wenge, tutaj akurat użyłam tej z Dragona. Ona w realu jest bardzo ciemna, wręcz wpada w czerń. A co do narożników, to użyłam gwózdków jakie dostałam do tych norożników, takie mini mini teksiki z zaokrągloną główką :O
Odpowiedz
Reklama
Merilon, dzięki. Bejcę znam i lubię ją. A gwoździków takich nigdy nie dostałam do okuć Sad Ale wygladają fajnie. Następny punkt na listę zakupów w budowlańcuSmile
Odpowiedz
Tylko nie wiem czy w budowlańcu będą takie malutie. Wiem że kiedyś chciałam kupić takie mini śrubki i nie było takich małych, ale może to zależy od sklepu. Ja patrzyłam w Castoramie.
Odpowiedz
Dzięki malola Smile
Odpowiedz
Już pożegnałam się z decou, już miałam się pakować, ale dostałam zamówienie na wykonanie zakładki z samurajem. No jak mogłam odmówić ?! Smile więc kolejna w moim wydaniu zakładka z samurajem Smile  miała być podobna do tych co kiedyś zrobiłam, z cytatem na odwrocie, dla fana Japonii  Smile  na pewno sobie wyobrażacie ile radości sprawiło mi to zamówienie Smile    

                
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl