Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#91
Puszki bardzo ladne. Na brak lakieru nie zwrocilam akurat uwagi, ale skoro kolezanki tak i juz napisaly to ja powtarzac nie bede.
Odpowiedz
Reklama
#92
Bardzo ładne, ja się jakoś za puszki jeszcze nie wzięłam, ale jak się tak napatrzę to mi się wydają bardzo trudne.
Odpowiedz
#93
Według mojego rozeznania Vidaron jedwabisty jest jedynym wodnym lakierem akrylowym tej firmy. Inne z połyskiem są opisane jako lakiery nitro albo "zewnętrzne" i są lakierami rozpuszczalnikowymi.
Kilka - kilkanaście warstw Vidaronu daje efekt tafli. Zrobiłam kilka rzeczy z tym lakierem i można nim osiągnąć idealnie gładką powierzchnię, tyle że połysk nie przypomina szkła.
Odpowiedz
#94
Bardzo ładne puszki, ładne motywy, super wycieniowałaś tło. Według mnie one nie muszą być super błyszczące, ładnie będą wyglądać matowe.
Odpowiedz
#95
Cudne puszeczki Smile
Odpowiedz
#96
Orientalny kierunek rzadko tu gosci, tym bardziej cieszy ogladanie pracy z takimi motywami; moim faworytem jest gejsza na medalionie w czerwieni i czerni Smile
Odpowiedz
Reklama
#97
(02-01-2014, 11:39 PM)craftingbydominique napisał(a): Orientalny kierunek rzadko tu gosci, tym bardziej cieszy ogladanie pracy z takimi motywami; moim faworytem jest gejsza na medalionie w czerwieni i czerni Smile
Bardzo dziękuję Smile niebawem dodam zegar który właśnie wykańczam, w orientalnym stylu Smile

A co do lakieru to faktycznie cena bardzo atrakcyjna, poszukam może u mnie na śląsku gdzieś też go znajdę....
Odpowiedz
#98
Puszki to wdzięczny materiał do pracy. Wyszły super! Motywy z ptaszkami zawsze pasują bo są takie wdzięczne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#99
Mnie się podobają prace wszystkie.Każda jest inna.Podoba mi się też to,ze lakieru jest mało...wyglądają lżej..Nie lubię zbyt dużo lakieru..i takiego lustrzanego odbicia..Podobają mi się matowe parce.Zabezpieczone ale nie zatopione w lakierze. Oczywiście jak muszę to nałożę więcej lakieru..ale nie lubię..Najbardziej przemawia do mnie Orientalna szkatułka..Takiej jeszcze nie widziałam..dlatego wzbudziła moje zainteresowanie.Myślę ,ze w UK byłaby hitem..jest tutaj tak wielu wielbicieli Orientu..
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Fajne te puszki i takie praktyczne. Siedzę teraz nad szkatułkami, ale moje ściśnięte w dwóch pojemniczkach pędzle wołają o pomstę do nieba, a raczej o takież cudne puszki.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl