Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Pięknie dziękuję dziewczyny, kochane jesteście Kisss
Odpowiedz
Reklama
To teraz pokazuję wam kolejną herbaciarkę. I to była definitywnie moja ostatnia praca decou, robiona dosłownie na walizkach. Wstępnie popakowałam już wszystkie moje decou przydasie do kartonów, i wtedy moja mama zapytała mnie czy mogła bym zrobić jeszcze jedną herbaciarkę, bo jej koleżanka w pracy by chciała. Stwierdziłam że w sumie mogę, bo kartony jeszcze nie zostały wywiezione a i zostały i resztki farb i lakieru. Więc wyciągnełam herbaciarkę, zostawiłam sobie dosłownie trzy farby i lakier a resztę wywiozłam. Ponieważ już wszystko miałam popakowane, herbaciarka jest bardzo prosta, choćbym nawet chciała nie mogłam już nic dodać, bo nic nie miałam Big Grin
Motyw wybrany przez zamawiającą. Zmieniłam jednak całkowicie tło, bo oryginalnie na serwetce jest szare i dorobiłam beżowe. Całość wykończona na połysk, gdyż matowego lakieru już nie miałam Smile no i jestem szczęśliwa bo lakier wykończony, farby też no i jedno pudełko mniej do przechowywania Wink

                        
Odpowiedz
Lady ;-)
Odpowiedz
No tak, było... a jest... Jest cudnie! Prosto, uroczo... Super!!!
Odpowiedz
Cieszę się że herbaciarka wam się podoba. Troszkę skromna ale tak jak pisałam, robiona na walizkach dosłownie. Czajniczek w środku musiał być, bo zamawiającej się właśnie te dodatki w środku bardzo spodobały Smile
Odpowiedz
Ty nawet na walizkach potrafisz coś zrobić, a nie to co ja Tongue Podziwiam!

Kolorystyka fajna jak do kuchni, bo taka neutralna. Motyw idealnie pasujący. A kropeczki śliczne i tej czajniczek z kokardką uroczy! :-)
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Reklama
obydwie są przepięknee, ja zawsze wzdycham do Twoich pudełeczek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl