Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwsze kroki
#21
początki super! puszeczka mi się bardzo podoba też lubię ozdabiać recykling jestem wtedy spokojniejsza jeśli by mi coś nie wyszłoWink no i nie mogę zapomnieć pochwalić płytek które mi się bardzo podobają a zwłaszcza ta z tym mega kraczkiem!!! oby tak dalej!
Odpowiedz
Reklama
#22
Szkatułka prześliczna,uwielbiam takie klimatySmile
Odpowiedz
#23
Oto moje kolejne krokiBig Grin do spękań używam żółtka, zakochałam się w tej metodzieBig Grin zrobiłam buteleczkę na malinówkę mojej mamci, kolejną puszkę na różności, pudełko po butach tym razem na moje pierdołki i następną butelkę, tylko chyba mogłam położyć jakąś farbę pod serwetkę bo coś prześwitują mi ślady od pędzla jak podkład położyłamUndecided no ale cóż uczymy się na błędachSmile


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#24
Butla z malinkami rewelacyjna.. strasznie mi się podoba.
Wszystkie prace piękne, ale ostatnia buteleczka super Smile
Odpowiedz
#25
Malinowa butla bardzo mi się podoba. Tylko korek do niej nie pasuje... Tongue
Odpowiedz
#26
No właśnie to jest oryginalne zamknięcie i tylko pomalowałam je złotolem bo nie miałam innego pomysłu... a nie chciałam dawać zwykłego korka bo chodzi o to żeby malinóweczka z niej nie zwiałaBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#27
Hi hi hi masz rację trzeba pilnować malinóweczki żeby w atmosferę nie uciekła tylko człowieka rozgrzała Big Grin A koreczek (oczywiście jeśli chcesz) to można ozdobić tak samo jak butelkę i w kolorze butelki Tongue
Odpowiedz
#28
Piękne pracki,butelka malinowa bardzo,bardzo udanaSmile
Odpowiedz
#29
A mnie się podoba puszka - Zuzalencja byłaby z Ciebie dumna! Smile
Odpowiedz
#30
dziękuję za miłe słowaSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl