Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czary mary bertali
#11
Dawno nie było al tu tyle różnych cudnych różności Big Grin Fajne prace Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Bardzo dziękuję za dobre słowo ,to wzmacnia i dodaje skrzydeł Smile już niedługo będę robić bombki,ciekawe jak mi wyjdą.Tu sobie podpatruję,bombka krok po kroku i mam nadzieję,że dam radę http://agnieszkababulewicz.blogspot.com/...-kurs.html
a odnośnie donicy z podstawką to wiem ,że ta druga się niszczy bo jest użyty lakier na bazie wody,powinnam ją spryskać poliuretanowym(chyba).
to do upisania i pozdrawiamSmile
Odpowiedz
#13
Bardzo udany debiutSmilemnie najbardziej urzekła skrzyneczka jest cudnaSmile
A jak byś chciała lać wodę to poliuretan będzie najodpowiedniejszySmile
Odpowiedz
#14
no no no... brawo, śliczne prace Smile
Odpowiedz
#15
Moje 2 bombałkiAngel
bombka z sarenkami poszła na prezent bo taka Świąteczna pora i były urodzinki
Bałwan to kolejne doświadczenieBig Grin




Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#16
O widzę tylko trzecią Sad i ta jest śliczna, więc pierwsze dwie chyba też takie są Smile
........................................
No proszę, człowiek napisać nie zdąży a tu się warunki zmieniają - teraz widzę dwie i obie ładne!
Odpowiedz
Reklama
#17
Już poprawiłam .Mam nadzieję,że teraz widać .Nie jest to wyczyn,ale nigdy nie robiłam bombek.Trudne jak dla mnie ,bo chyba 12 cm (wielkość bombki) na te obrazki ,to troszkę mało, bo serwetki się zaginały i robiły się nakładki,zakładki ,jak kto woli.Teren górzysty to nie dla mnie.Tak do końca ,to nie jestem zadowolona z uwagi na nierówności ,które powstały i po prostu je widać.Uczę się cały czas Smile
Odpowiedz
#18
Bardzo eleganckie.
Odpowiedz
#19
Pięknie wyszły te bombeczki Smile
A nierównościami się nie przejmuj i postępuj zgodnie z zasadą że ćwiczenie czyni mistrzem Wink
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#20
Prawdziwie zimowe .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl