Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z mojego kącika....
Dziękuję za rady .Skrzyneczka zaniesiona do sklepu czeka ,aż pani przyjdzie na zakupy. wtedy zdecyduje czy zostawiamy czy dekorujemy.A bratanica męza która widziała skrzynkę przed zrobieniem i dziś rano powiedziała"ooooooooooooooo jestem w szoku"
Odpowiedz
Reklama
No to w szoku będzie też pani, dla której zrobiłaś pracę. Gwarantuję Ci. No i nie będę mieć ślicznej skrzyneczki Cool
Odpowiedz
Zrobimy natępną
Odpowiedz
Smile Tak kwiatki to serwetka.Wykonanie skrzynki zajęło mi 15 min+ok. godziny schła lakierobejca ,skrzyneczka jest bardzo gładka więc nawet warstw lakieru nie trzeba wiele.Smile
Odpowiedz
A doświadczeniem chętnie się podzielę,choc to bielenie to pierwszy raz.
Odpowiedz
Przepiękna skrzyneczkaSmile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję.A jutro na poważnie biore się do pracy.Czekam tylko na drewna i 5 skrzyneczek będzie się robic[oczywiście samo będzie się robic] I znowu proszę o kopniaka ,z remamentem muszę uporac się do piętnastego a mi się tak nie chce.
Odpowiedz
Niestety nie udało się zrobic skrzynki bez wzorków.            
A reszta drewien oczywiście się robi.Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Bardziej podobala mi sie bez wzoru, ale klient ma zawsze racjeTongue
Wiem, ze sie przyczepie, ale czy nie chcialas cieniowac motywu? Wydaje mi sie, ze z boku wzor odstaje od tla i cieniowanie byloby ok.
Odpowiedz
Serwetkę musiałam wydzierac ,za drobne kwiatki aby wyciąc. Chcialam zatuszowac różnicę między białym wokół serwetki a przecieranym tłem .Gdy dobrze wyschnie wyrównam drobnym papierem i myslę że będzie dobrze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl