Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z mojego kącika....
#91
Uważam dokładnie tak jak Vika Big Grin
a te skrzypce to takie bardzo... takie... takie 3d wyszły Big Grin super, fajne Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#92
Piękne wszystkie trzy! I nic im już nie brakuje! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#93
Dzięki dziewczyny za opinie. Pudełka idą do lakierni.
Odpowiedz
#94
                    Świąteczne na kiermasz.
            Ciąg dalszy
                    To również trafi na kiermasz.
            I jeszcze jedno
Odpowiedz
#95
łał, ile prac! te typowo świąteczne wazony przepiękne, kielichy również... Ale najbardziej to podobają mi się 2 ostatnie pudła, przedostatnie nawet odrobinkę bardziej... A na chusteczniku super craczek!
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#96
Zaczęłam to robic w niedzielę.Teraz zostało lakierowanie,czyli najbardziej nudne zajęcie. A na jutro powinnam przygotowac jeszcze 2 bombki do kościoła. Ale zrobię tylko bazę ,a kończyc będe w świetlicy przykościelnej.
Odpowiedz
Reklama
#97
Jestem zachwycona ...... ile prac....piękne kielichy...muszę kiedyś też się przemóc i spróbować,bo tak mi się podobają :D:D:D:D:D:D:D cudowne.... podzielam zdanie o hurtowni i zazdroszczę :P
Mam takie pytanie...może nie na miejscu w tym dziale:( jak robisz te kielichy ??? normalnie maluje się je jak pudełka ?czy po prostu papierem ryżowym a potem motyw :s? głupie pytanie :(:(:(
Odpowiedz
#98
Ryżowy i motyw.
Odpowiedz
#99
O, to faktycznie hurt Smile
Mnie najbardziej podoba się kocie pudło.
Odpowiedz
Piekne prace. Nie wiem sama, co ladniejsze. Chyba najabrdziej podobaja mi sie lampiony i wazony. Szczegolnie ten z reniferem.
Udanego kiermaszuSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl