Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace takie tam..
#51
Tak tak motyw piękny. Znalazłam u nas sklep a właściwie dwa z podobnymi klimatami. Piękne komody , ozdoby wszystko tak jakby w stylu decu.Wczoraj ponad godzinę chodziłam po nim i podziwiałam. Wszystko takie piękne ale ceny szokujące. Więc tylko na podziwianiu się skończyło. Może znajdę linka do tego sklepu to wam pokażę.
Odpowiedz
Reklama
#52
To nie moje klimaty, ale podkładeczki fajne! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#53
No w moim stylu też niebardzo, ale obiektywnie oceniając bardzo ładne Wink
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#54
I w moim jak najbardziej! Fajne są. Te podkładki. SmileSmile
Odpowiedz
#55
Piekne podkladki.
Odpowiedz
#56
wieja84 u mnie w Szczecinie też jest taki sklep,z meblami.lampionami,świece nazywa się w stylu prowansalskim.Ceny kosmos,nawet świeca w motyw lawendy,kosztowała koło 80zł.Taką to my sobie możemy same zrobić.Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
Cudne podkładeczki Smile
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#58
Chrześnica wiedziała co robi wynosząc podkładki, pewnie po cichu liczyła, iż zrobisz sobie nowe. I się nie pomyliła. Śliczne są Smile
Odpowiedz
#59
Z lekkim opoznieniem ale tez przylaczam sie do gratulacji i czekam szczesliwego rozwiazania i zdjec maluszka oczywiscie!!!
A tak przy okazji zostalam najwieksza fanka Twoich lampionow! Jak tylko wroce do domu zabiore sie za robienie swoich.
Cudo!
Odpowiedz
#60
   

WitamSmile


Miałam końcówkę remontu i nie mogłam do Was zajrzeć ,ale pofociłam troszku swoich prac i wstawiam Wam ostatni swój wytwórSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl