Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace takie tam..
#41
Zytko to bardzo się cieszę,że wam się udałoSmile Wyobrażam sobie wasze szczęścieSmile
Odpowiedz
Reklama
#42
Zytuś, moje gratulacje! Życzę szybkiego rozwiązania.
22 grudnia masz rozwiązanie? hehe ja miałam termin na 24, ale Anusia postanowiła jeszcze posiedzieć w "domku" a wyszła sobie nocą 4 stycznia.
Odpowiedz
#43
A mój młody średni miał wyjśc 3 stycznia,ale mu się spieszyło i urodził sie 28 grudniaSmile
Odpowiedz
#44
Fajnie gdyby było nie 22 a 21 grudnia tak na moje urodziny Smile
Odpowiedz
#45
Wiosenny to mój Mikuś jest- 11 kwietnia, dokładnie 2 lata temu też byłam w odmiennym stanie, i tak to zleciało i dziś biega po domu mały szkrab, taki mały a już taki duży Smile
Odpowiedz
#46
Witaj! podglądam Twoje poczynania od kilku dni, fajnie Ci wychodzi decou. Pierwszy lampionik bardzo fajny, kuchenny zegar też mi się podoba, pasował by u mnieWink Półka z bluszczem też bardzo fajna!
No i gratuluję potomka i trzymam kciuki za pomyślne i szybkie rozwiązanie!
Odpowiedz
Reklama
#47
    A tu moje podkładki nic specjalnego,miałam wcześniej inne ale moja mała chrześnica sukcesywnie wynosiła mi przy okazji wizyt po jednej do siebie do domu i jak się zorientowałam to wszystkie były już u mojej sis na stole hahaha Smile Więc zrobiłam sobie nowe.
Odpowiedz
#48
Piękny motyw ! to są właśnie moje klimaty
Odpowiedz
#49
No powiem Ci Brydzia, że moje ostatnio też,lubię takie stare vintage i jak zobaczyłam te serwetki, to zakupiłam sobie wszystkie wzory jakie mieli na stanie w moim sklepie Smile
Odpowiedz
#50
Widzisz ,a u mnie jeszcze takich nie trafiłamSad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl