Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace takie tam..
#31
Fajna ta półeczka dobrze,ze zdążyłaś zanim spłonęłaBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#32
Dzięki dziewczyny za pochwały.

Ataner jak masz gdzie ja zawiesić i masz taka na strychu to pewnie bierz się za nią fajnie robi się coś innego niż tylko kielichy ,wazony,świece i skrzynki.

Brydzia ja w zasadzie w decu to bawię się od 3lat ale jak to mówię raz intensywniej a raz nie.Teraz jestem w ciąży na L4 i myślałam, że będę więcej tworzyć ale się przeliczyłam, bo najpierw spałam więcej godzin w ciągu dnia niż trza było,cały drugi trymestr przeleżałam plackiem, bo musiałam,teraz dopiero przy końcówce jakoś znów mnie naszło na decu i idą święta i już mnie naszło do robienia bombek.
Odpowiedz
#33
Zytka gratulacjeSmile bierz się do roboty bo jak dzidziuś się pojawi to już pewnie wcale czasu nie będzie. To pierwsze dziecko? kiedy rozwiązanie? Wypytuje tak bo sama już zapragnęłam takiej malej istotki .
Odpowiedz
#34
Zytko, ja też przyłączam się do gratulacji Smile
półka mi uświadomiła, że czas zabrać się za moją, bo wisi taka smutna i nieefektowna Smile
a kielichy- bomba
Odpowiedz
#35
No to i moje gratulacje i pozdrowienia dla bobaskaSmile
Odpowiedz
#36
I moje, i moje też!
Odpowiedz
Reklama
#37
No! Piękne nowe życie dałaś półeczce! Smile

Mam nadzieję, że jak dzidziusia już przyzwyczajasz do deku, to i potem da Ci trochę czasu na hobby Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#38
Ja też przyłączam się do gratulacji Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#39
i dopiero teraz się chwalisz dzidziusiem?! gratuluje Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#40
Dzięki dziewczyny za gratulacje.Już Wam spieszę z odpowiadaniem na wasze pytaniaSmile

wieja84 pierwsze,pierwsze dłuuuugo wywalczone,wcześniej byłam już w ciąży ale niestety w 13 tyg poroniłam.Walczyliśmy teraz o tego maleńkiego szkraba coś koło 3 lat,po drodze operacje,inseminacje i mnóstwo innych badań,leków i łez. A rozwiązanie kochana już niebawem czyli 22 grudzień 2011 SmileTak więc kochane już końcówka Smile

Atanerrównież gratulujęSmile a Ty kiedy będziesz miała dzidziusia?

Zuza mała przyzwyczajona do jeżdżenia ze mną na szkolenia i kursySmiledecu hhahaa to może nie da popalić mi i będę miała czas coś zmajstrować nowego.

Myka jeżeli tylko masz natchnienie to działaj kochanaSmile

grarut no minę miała zachwyconą,bardzo jej się podobała,a ja byłam zadowolona ,że mogłam sprawić jej przyjemnośćSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl