Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace takie tam..
#11
Ożesz!!! Big Grin znam te panie Big Grin no i porywam świeczniki do swojego afrykańskiego pokoju Big Grin
no bo bardzo mi się podobają oczywiście
Odpowiedz
Reklama
#12
Ja chyba jednak trochę pomarudzę odnośnie świeczników... okleiłaś je "na okrągło" i panienka z koszem na głowie jest w większości swego pięknego ciała na jednym boku tego świecznika, a na drugim jego boku w mniejszości, czyli tylko w we fragmencie ręki swej... mnie się to nie podoba Sad
Odpowiedz
#13
A jaki jest inny sposób rozprawienia się z takimi świecznikami, by uniknąć takich dysproporcji i błędów? Vikuś, doradzisz?
że tak każdą sciankę z osobna machnąć? i pani na środeczku?
Odpowiedz
#14
wg mnie ten konkretny motyw jest zbyt przytłaczający w stosunku do powierzchni boku świecznika...
czyli - nie każdy motyw wszędzie psuje, ot co...
aczkolwiek sam w sobie śliczny on jest Smile
Odpowiedz
#15
oj nie! nie ma być, że panienka na ranciku, na środeczku ścianki -to miałam na myśli Smile

aaa, rozumiem już Smile
Odpowiedz
#16
vikapewnie masz rację, że nie wszystko wszędzie pasuje,ale innej opcji nie było jak przenieść jej ręki na drugą stronę.
Odpowiedz
Reklama
#17
A mi się te świeczniki i tak podobają Smile
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#18
Mi też się podobają , głównie dlatego,że ładnie wykonane są.
Odpowiedz
#19
Ja lubie afrykanskie motywy, i chociaz takiego wystroju nie mam w domu, to na takie swieczniki gdzies miejsce bym na pewno znalazla. Nie przeszkadza mi ani to, ze motyw powtarzalny, ani ta reka. Wazne ze glowa jest na swoim miejscuWink
Za to zegar, choc staranny, u mnie juz by nie mial bytu. Nie moj klimat, ale dynia swietna.
Lampion pasowalby mi do salonu. Akurat ten motyw bardzo lubie, a na lampioniku wyglada rewelacjyjnie.
Odpowiedz
#20
Smile Tak tu wchodze i tak myśle, ze chyba mnie tu jeszcze nie było i nie wiem czemu mnie nie było... Smile Ale potem zorientowałam się że to wszystko dodane dzisiaj Smile
Pierwszy lampion jest przepiękny, róże,ryżowiec, lampion, wszystko co lubieWink Bardzo ładnie Ci wyszedł Smile Zegar i świeczniki też bardzo staranne, ładne choć mniej w moim guscie, stylu, ale to już inna kwestai Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl