Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radosna twórczość brunetki :)
#21
Oslonka super. Krak swietnie wyszedl. Ramka tez misie podoba. Ma cos w sobie. Poza tym maki swietnie wygladaja.
Odpowiedz
Reklama
#22
No crack super! A osłonki baaardzo mi się podobają Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#23
Krak na ramce ma miejsce medalowe. Co najmniej srebro, a może nawet złoto mu się należy.A teraz proszę publiczności widzicie tablicę z napisem {brawa}
Odpowiedz
#24
No musze powtórzyć : ramka przecudnej urody, a osłonki w klimacie świątecznym widzę. U mnie własnie na tapecie święta i jakos na razie nie bardzo mam wenę na cos innego, a chciałam dla mamy zrobić deseczkę pod kalendarz wyrywany taki w żółto-zielonych barwach żeby pasował do wystroju kuchni i czekam teraz na olśnienie Smile i wasze nowe prace, może coś podpatrzę Smile
Odpowiedz
#25
Znów trochę ruszyłam z pracami. Tym razem popełniłam kilka ramek. Wklejam jedną, bo - przyznam szczerze - nie chciało mi się więcej zdjęć robić Wink Jak Wam się podoba?    
Odpowiedz
#26
Zapachniało latem Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Mi się podoba - ramka jak letnia przygoda Smile
Odpowiedz
#28
Tego koloru będzie nam teraz brakowac. Niebo coraz częściej szare. ramka energetyczna.
Odpowiedz
#29
Ostatnio nie mam weny...ale na potrzeby Dnia Babci i Dziadka stworzyłam ramkęSmile Kolejną, bo nie mam odwagi wziąć się za coś innego Tongue
Mam nadzieję,że obdarowanym się będzie podobać.
   
Odpowiedz
#30
I mnie sie podoba. Szarosci sa swietne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl