Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lavendowe próby
#41
Przesycaj tak dalej Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Mówisz Dyzia, że nie skwasiłam ? Big Grin
Odpowiedz
#43
Skwaszone na pewno nie jest. Chusteczek mokrych do pupy uzywamy do przecierania, scierania, maziania itp? czy jeszcze nie? jak nie, to koniecznie jutro kup paczke w biedronce czy innej stokrotce, a poczujesz roznice, jak to mowia. Kolory sie bardziej zleja, nowe powstana, a nie tylko jedne na drugie nalozone. I scieraj od srodka w jedna strone. potem od srodka w druga strone. nie tak, jak sie zlewozmywak myje, tam i nazad gabka, ale pojedynczymi pociagnieciami. Za duzo zbierzesz - naloz znow, wlasciwie ja sie na jednym bokiem pastwie z 20 min, nakladasz, zmazujesz, znow nakladasz, ale inaczej, przestajesz, jak sie podoba. Jak patrzysz, ze cos nie tak - mokre chusteczki, scierasz i znow mazesz. nie zostawiaj, jak na stowe nie jestes pewna Smile, taka dziwna rada moja.... Smile
Odpowiedz
#44
Nie taka dziwna, a cenna! Aczkolwiek z mokrymi chusteczkami bawię się już od jakiegoś czasu ... Big Grin czyli jednak skwasiłam , bo nawet przy ich użyciu wyszło - jak wyszło Wink
Odpowiedz
#45
Dla mnie przesytu nie ma, w jednym narożniku trochę nie wyszło cieniowanie, ale poza tym - bardzo dobrze! Dobra kompozycja motywu, kolorystyka, wszystko gra.
Odpowiedz
#46
Co Ty chcesz od tego chustecznika?!?! Że mocno popatynowany? Przecież tak miało być! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Jest oryginalny. Jak pisze Erato, w w narożniku cieniowanie jest za mocne. Ale ogólny look- efektowny. Kropeczki w kolorze motywu - super Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#48
Dziewczyny juz powiedzialy chyba wszystko.
Mnie sie bardzo podoba. Czasami trudno jest naciapac kolorami tak, zeby wyszlo ciekawie i w cieplych tonacjach. Tobie sie udalo.
Odpowiedz
#49
Chyba uwierzyłam w Wasze słowa ! Big Grin
Dzięki Heart

taaak, tak ten lewy dolny róg to jest rzeczywiście... interesujący Big Grin
Odpowiedz
#50
a z żabki? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl