Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieja- pierwsza praca:)
#51
shanna właśnie miałam taki plan ale nie miałam pojęcia co można tam jeszcze dodać,żeby nie naciapkać za dużo.
Odpowiedz
Reklama
#52
no właśnie mery tego się boję. Może jutro coś pokombinuję i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odpowiedz
#53
a mi sie domek na kluczyki baaaardzo podoba Big Grin jedyne co bym może ja robiła, to to co jest turkusowe bardziej dobrała do koloru serwetki, motywu, ale tak też jest super Big Grin pięknie, bardzo starannie Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#54
A mnie się skrzyneczka-klucznik podoba bardzoSmile
a na tej drugiej chyba dałabym mniej "agresywny" motyw... i zaznaczam - ja dałabym...
albo zmieniłabym jej kolor, ale znowu jaSmile
Jednak ona ma się podobać Tobie
Odpowiedz
#55
Bardzo ładne, delikatne kolorki ! Podoba się ! :]
Odpowiedz
#56
Bardzo ładna i delikatna skrzyneczka na klucze Smile a na drugiej pracy poprzecierałabym rączki żeby było bardziej rustykalnie Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
dzieki dziewczyny za wszystkie cenne rady, faktycznie poprzecieram jutro te nóżki może będzie lepiej bo tak łyso teraz.
Odpowiedz
#58
Domek na klucze bardzo ładny, też mi się podoba delikatność kolorów.
Odpowiedz
#59
czas nadrobić zaległości więc oglądnęłam sobie pace i skomentuje je hurtem. Dziewczyny doradziły co ewentualnie poprawić, więc nie będę się powtarzać. Dobrze Ci idzie, próbujesz, kombinujesz i to jest fajneSmile Klucznik mi się podoba ze względu na swoją delikatność, a skrzyneczka bo jest taka czyściutka.







Odpowiedz
#60
Ile ludzi tyle opinii , ja jak patrzę na ta skrzyneczkę to mi się.
już nie podoba.Szkoda,ze nie mam zdjęcia jak wyglądał wcześniej zanim przeszedł druga metamorfozę hehe
Natabus a o jakiej bejcy mówisz . Zadałam pytanie na innym dziale bo potrzebuje więcej materiałów, właśnie jakieś bejce, patyny , kraki , pozłacania czy jakoś tak . tylko zupełnie się na tym nie znam i czekam na wasze rady. jadę do pl w grudniu więc we wszystko bym sie zaopatrzyła.

Zaczęłam robić wczoraj taką skrzyneczkę na gazety i tak myślę co by tu dać. Wydaje mi się ,że żaden motyw z serwetki by nie pasował. przynajmniej ja takiej nie mam. I tak myślę,że może jakiś szablon jak myślicie?


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl