Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieja- pierwsza praca:)
#31
Tak, tak... subtelne to bardzo dobre określenie! I śliczny ten miętowy, taki zupełnie niespotykany...
Odpowiedz
Reklama
#32
Zrobiłam kolejną szkatułkę , namordowałam się jak głupia. Myślałam,że serwetki są dwuwarstwowe bo za chiny nie mogłam rozdzielić . Marszczenia masakryczne powychodziły . No i okazało się,że jedna warstwa serwetki została. Zdarłam wszystko i zrobiłam od nowa. Ale się wkurzyłam bo serwetkę miałam ost. i nie było już na niej takich kształtów kwiatków jakie dałam wcześniej. Żałuję tylko,że na wieczku po bokach dałam te przetarcia, mogłam tylko kanty tak zrobić, dużo lepiej by wtedy wyglądało.
    Jeszcze ujecie z bokuSmile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#33
Rzeczywiście troszkę mogło by być mniej tych przetarć, ale i tak szkatułka ma swój urok Smile
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#34
Mi sie przetarcia bardzo podobają, w przeciwieństwie do koloru rpacy, no ale to już chodzi o gusta, a o nich sie ponoć nie dyskutuje Big Grin
Odpowiedz
#35
bejbula nie lubisz różu no co Ty Big Grin
Odpowiedz
#36
bejb akurat tą prace robiłam dla kogoś kto ten kolor lubiSmile chociaż nawet gdyby miała być dla mnie nie przeszkadzałby mi kolorSmile
Odpowiedz
Reklama
#37
Mnie róż nie przeszkadza... Przetarć nie lubię, ale też mi tu nie przeszkadzają... Trochę te kwiatki tak dziwnie się kończą, ale też da się przeżyć... Wink Ogólnie - nie jest źla! A biorąc pod uwagę "przeboje" w pracy - to jest całkiem dobrze! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#38
Ja lubię przetarcia, choć tu wybrałabym inny kolor, bo szary jakoś mi nie bardzo z tym różem...
Odpowiedz
#39
Vika ale tu nie ma szarego, może to wina twojego monitoraBig Grin Przetarcia mają kolor zielony , taki sam jak kolor łodyg od kwiatów.
Odpowiedz
#40
Łodygi faktycznie widzę złote, ale te przetarcia uparcie szare mi się objawiają...Huh
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl