Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieja- pierwsza praca:)
No skrzynka super Big Grin
A jaja wesołe, fajne Big Grin takie bardzo wiosenne, ja ostatecznie żadnego jaja nie zrobiłam takiego... Chociaż troche sie przyczepie ze troche zmarch widać ;p widoczny steropian mi też nie przeszkadza Wink
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
bejb czepiaj się do woliTongue wiem wiem zmarch jest i to wielki na tym zielonym z królikiemBlush
Odpowiedz
Prześliczna skrzyneczka, kropeczki dodały jej uroku. Niby nic a jednak Big Grin Styropianowe jajca fajowskie są.
Odpowiedz
że te jajca bez polotu są??? Są świetne!Smile
Odpowiedz
Wieja, cudne - i skrzyneczka i jajeczka! (ooo..nawet mi się zrymowało Tongue) I nie narzekaj, bo nie masz na co Tongue
Odpowiedz
    Pokarzę wam szafeczkę, z bokiem jeszcze walczę. Bo cały czas przebija chyba klej stary. bardzo mi się ona podoba, wiem pewnie byłoby lepiej jakby motyw na szufladkach się łączył ale nie chciało mi to wyjść.Undecided
    pokażę wam jeszcze ten bok ,może któraś coś wymyśli. próbowałam wczoraj brązową farba trochę zakamuflować ale mi się nie podobało. Potem położyłam szablon(taki kwiatek) ale chyba za słabo go przykleiłam bo pasta wyszła na boki. Zmyłam i chyba dziś spróbuje jeszcze raz.
Odpowiedz
Reklama
Szafeczka super. Taka elegancka i delikatna.
A z tym bokiem to nie wiem. Moze mocniej zeszlifowac??? Moze kolezanki cos wymysla.
Odpowiedz
ojeeej Big Grin szafeczka jest boska Big Grin a bok...nie wiem, a może taką okleiną to załatwić?
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Wiejuś szafka śliczna!
A z tym bokiem, to niestety nic się nie da zrobić - to co wychodzi na wierzch może być klejem, olejem, albo żywicą w każdym przypadku po ptokach... ale można z tego uczynić atut - Ataner podpowiedziała świetny pomysł, też poszłabym w tym kierunku - relief i spatynowanie go ( może być bitum lub patyna albo pasta patynująca).
Jestem pewna, że wyjdzie cudo!
Zresztą już jest... Wink
Odpowiedz
Vikuś właśnie tak wczoraj zaczęłam, tylko szablon chyba był za luźno i brzydko wyszło i zamazałam. Patynę mam , szablon też więc potem pokombinujęSmile
I cieszę się,że Ci się podoba. Bo Ty zawsze wszystko dojrzysz sokolim okiemTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl