Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wieja- pierwsza praca:)
#11
I mnie się podoba, szczególnie taca (klejenie całej serwetki nie jest wcale takie proste jak by się mogło wydawać)Smile
GratulujęSmile
Odpowiedz
Reklama
#12
BRAWO!!

Taca piękna, ale najbardziej podoba mi się jak wybrnęłaś z problemu zadrapań na butelce! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#13
Bardzo fajnie Ci wyszło! Taca świetna. Czekamy na więcej.
Odpowiedz
#14
dzięki dziewczyny teraz muszę się strać bo taką presję nałożyłyścieBig Grin
shanna mój klej tez prawie wysechł, gdyby było za mokro nie dałabym rady z taką dużą serwetką.
Kończę szlifować szkatułkę , za kilka dni skończę Smile ostatni raz kupiłam coś już polakierowanego i pomalowanego. Łapki mi już odpadają .Na szczęście dosyć stara ta szkatułka i lakier od razu schodzi.
Odpowiedz
#15
jak na pierwsze prac to przepiękne!
Odpowiedz
#16
Piękne prace.Też muszę zrobić tackę.Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#17
skończyłam szkatułkę -komplet do tacy. Jutro pokażę bo dziś już mi się nie chce wyciągać aparatu . Kurcze chyba trochę straciłam zapał jak oglądam wasze prace. Tacka to była pikuś bo nakleiłam całą serwetkę, pomalowałam boki ot i cała filozofia. A wasze prace takie śliczne i to nawet nie chodzi o wprawę , tylko te wszystkie cieniowanie i inne rzeczy. Ja chyba nie będę potrafiła tego wszystkiego
Sad
Oczywiście nie mam zamiaru się poddawać i będę próbować ale jakoś czarno to widzę.
Odpowiedz
#18
Tak jak już wcześniej w innym poście dziewczyny napisały. Niektóre mamy smykałkę do cieniowania, inne do przyklejania na "żelazko" (dużych motywów), jeszcze inne coś więcej. Praktyka czyni mistrza każda z nas kiedyś zaczynała i każda z nas cały czas się uczy i dowiaduje się czegoś nowego. Uszy do góry Big Grin Dasz radę Big Grin
Odpowiedz
#19
Pierwsze koty za płoty - jasne, że dasz radęExclamation
Odpowiedz
#20
komplecik gotowySmile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl