Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meren-re czyli bój się Picasso ;)
#21
To zależy co lubisz i jakie masz serwetki/papier... Koty, psy, misie, jakiś obraz. Jak masz możliwość wydrukowania to motyw z ulubionej książki, filmu. Coś co poprawi Ci humor za każdym razem gdy będziesz sięgała po chleb.
Mi się właśnie skojarzyła krowa - choć to może jest byk Wink bo kocham kanapki z zółtym serem, który jest z mleka, które daje szczęśliwa krowa. Im szczęśliwsza tym smaczniejsze Wink

Pomocy! Jak przykleić koronkę do drewnianego kółka? Klej do biżuterii da radę? I jak to zrobić? Powstaje broszka Wink
Odpowiedz
Reklama
#22
Ha! Właśnie problem w tym, że nie wiem co lubię.... Wink A na dodatek to chlebak "rodzinny", więc musi się podobać wszystkim...

Koronki zazwyczaj przyklejam na klej Magic - taki najzwyklejszy z papierniczego... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#23
Tak, Zuza ma rację - Magik się świetnie nadaje, bo i trzyma i po wyschnięciu jest przezroczystySmile
Odpowiedz
#24
Dzięki, kupię tego magika, na razie koronką zawiązałam. Wyszywam ją teraz koralikami.

W załączniku kilka nowych pierdółek, niektóre jeszcze nie skończone.

               
Odpowiedz
#25
Faktycznie, masz rację Wink
Opis: 3 drewniane szkatułki i broszka - nie wykończone.
Wiosnę czyli nr 1 muszę jeszcze kilka razy polakierować, w środku jest złota, przegródki i boki ciemna zieleń. Chciałabym ją zeszklić werniksem, ale nie mogę go znaleźć w sklepie a jeśli chodzi o allegro to nie wiem który jest najłatwiejszy dla początkującej i tu proszę o waszą pomoc.
Nie robiłam żadnego kraka oczywiście, serwetka jest tak śmiesznie popękana.
Nr 2: zielonooka, to właśnie ona ma zmarszczkę na boku i wkleiłam tam koniczynę, ale nie wiem czy pasuje. Też ją chcę wybłyszczyć. W środku różowa, boki ciemna zieleń. Róż jest dość ciemny, zmieszałam czerwoną i białą farbę. Broszka niedokończona, N4 elf, nie ma jeszcze boków, chcę dodać kilka kwiatków.
Te szkatułki są z empiku i cieżko się z nimi współpracowało, gryy, następnym razem kupię znowu w necie, w sprawdzonym sklepie.

Mam jeszcze do ozdobienia bransoletkę, puszkę metalową, pudełko z grubego kartonu. Na razie myślę jak i zbieram siły na skończenie powyższych.
Odpowiedz
#26
Fajne szkatułki .Dla mnie też zielonooka.Motyw z elfem fajny,właśnie zamierzam zrobić coś dla bratanicy ma 8 lat i właśnie podsunęłaś mi pomysł.
Odpowiedz
Reklama
#27
Śpieszyłam się i zdjęcia wyszły słabo, kolory są żywsze w realu.
Elf - papier ryżowy z empiku. Dość drogo, bo 14zł za arkusz, ale pracuje się na tym świetnie.
I odkryłam, że mam kiepskie pędzle, nie wiem gdzie kupić super miękki do serwetek i jak go pielęgnować, bo mycie wodą z mydłem i wystarcza i dotychczasowe się nie sprawdziły, jakby jednorazówki. Sad

Odpowiedz
#28
No elf jest piękny Smile Widziałam podobne wzory w necie, ale jakoś nie widzę gdzie, dla kogo mogłabym takie zastosować...
Odpowiedz
#29
Jeżeli chodzi o pędzle to ja osobiście uważam ,że najlepsze są nylonowe ostatnio kupiłam sobie w empiku.Do serwetek są super.Serwetki ryżowe tez są świetne i tańsze od papieru.
Odpowiedz
#30
dzięki za rady, z empiku mam tylko 3 i to dlatego, że chciałam natychmiast Wink

jak pocieniować? możesz podpowiedzieć mery jak to się robi? chcę boki na jasny fiolet, jak ma to zrobić początkująca osoba, żeby jakoś wyglądało?

jakie to nylonowe pędzle? widziałam w empiku jakiś za 24zł, super miękki, ale nie wiem czy nie szkoda kasy. po kleju myjecie wodą z mydłem? jak mi nie domyło i zostały ślady po kleju to może umyć alkoholem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl