Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meren-re czyli bój się Picasso ;)
#11
Ja przeważnie kupuję w empiku,a serwetki to w różny sposób się zdobywaWink
Odpowiedz
Reklama
#12
Manekin moim faworytem jest! Bardzo mi się podoba...
Odpowiedz
#13
Ten diabelski byk na chlebaku powalił mnie na łopatki, ciekawie wygląda i jest niesłychanie dowcipny.
Sama od niedawna ćwiczę ( głównie na doniczkach produkcyjnych ) ale mam w planach właśnie chlebak.
Nie miałam pomysłu ale zainspirowałaś mnie do zrobienia czegoś nie oczywistego.
Odpowiedz
#14
Dzięki, jest mi bardzo miło. Smile

Robię 2 kolejne pudełka, jak skończę to wkleję zdjęcia.
Zmarszczyła mi się serwetka w jednym miejscu, nie wiem co z tym zrobić, chyba coś dokleję albo domaluję. Dobrze, że to w rogu a nie na środku.
Odpowiedz
#15
poczekaj jak wyschnie i może uda się troszkę zmarszczenie zeszlifować?
Odpowiedz
#16
Krówka na chlebaku wymiata Smile jak to mawiają niektórzy...sama tak spoglądam od jakiegoś czasu na swój chlebak z tą myślą, by go czymś decu potraktować Smile
W empiku według mnie stosunkowo drogo-masz rację, doświadczyłam tego w tym tygodniu, po czym zaopatrzyłam się nieco w sklepie plastycznym. A i tak chyba poczynię jeszcze zakupy w necie.
Malutkiej sama śpiewaj! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#17
No empik dość drogi, chociaż "mój" sklep plastyczny też nie na moją studencką kieszeń, ale co poradze... ;p Najgorzej z serwetkami, bo mi szkoda kupować całymi opakowaniami po prostu...ale zrobiłam zbiórke wśród znajomych i wróciłam zajęć z pełną torbą Smile
Odpowiedz
#18
Serwetki też można kupować na sztuki. Jest tego pełno w necie. Jak zamówisz hurtowo to nie odczujesz kosztów wysyłki. A jedna serwetka to jak wiadomo zazwyczaj aż 4 razy motyw.
Chętnie się pozamieniam, bo co do niektórych zmieniłam zdanie i raczej ich nie użyję.

W sklepie plastycznym jeszcze nie byłam, ale się wybieram. Co tam można kupić oprócz farb i pędzli?

Czy jakaś sklepowa sieciówka poza Empikiem oraz Ikea oferuje przedmioty drewniane do ozdabiania?
Drogi Empik ale poleciałam dziś po kolejne pudełka, ech, nałogowiec już ze mnie.
Odpowiedz
#19
W "moim" plastycznym jest cała półka decoupage Smile Media, werniksy, pasty postarzające, bitum... Dużo większy wybór niż w empikach widziałam... czego dusza zapragnie Smile pudełka jakieś, deski czasem też są, serwetki na sztuki, papier do deku-ale jakoś wzory mi sie nie podobają... Ale to sklep taki typowy dla plastyków czy nawet "artystów", pewnie głównie uczniowie liceum plastycznego tam bywają Smile
A co do zakupów w necie....jakoś nie lubie ;p Jestem z tych co lubi zobaczyć, dotknąć, zapłacić i odrazu zabrać do domu, a nie czekać kiedy przyjdzie listonosz;p
Odpowiedz
#20
O!! Następne fajne początki! Smile

Moj stary chlebak czeka już kilka lat na ozdobienie - nie mogę się zdecydować na motyw... Też bym chciała jakiś "mniej oczywisty", ale jaki...?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl