Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje początki i c.d.
#31
Ja używam zwykłego szczecinowego w rozm 36. Ostatnio kupiłam w malarskim, niby mięciutki specjalny, a jak zaczęłam nim malować to pół włosia zostało mi na pracy, ale się wkur...... i wróciłam do starego, jest dosyć twardy, wiele przeszedł....ale trzyma się mocnoBig Grin
Odpowiedz
Reklama
#32
Pomyślałam, że zbyt dużo, jak na pierwszą warstwę, go (lakieru) położyłam- nie wiem, zgaduję, nie znam się jeszcze...
Farba miała się do czego przyczepić, bo dałam pod nią podkład, no właśnie - może to podkład, pracowałam z nim pierwszy raz. Jest to podkład wodny RENESANS- macie jakieś doświadczenia?
Odpowiedz
#33
Segregator więc drewienko i doniczka ceramiczna.
Odpowiedz
#34
Hmmm... Nie wiem co się stało... Ale wiem, że farby, lakiery i inne takie lubią robić "psikusy"... Sad Mnie ostatnio też farba się złuszczyła... I też nie wiem dlaczego... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#35
W końcu dopiero się uczę, więc nie ma tragedii. Po prostu Wam tego "arcydzieła" nie pokażę Big Grin
Ale nie zrażam się i ćwiczę dalej.
Odpowiedz
#36
Myka - brawo!- ćwiczenie czyni mistrza, ot coSmileSmileSmile
Odpowiedz
Reklama
#37
Oto moja odrapana, poodpryskiwana doniczka... Ku przestrodze. Niestety w dalszym ciągu nie umiem wskazać przyczyny tegoż wypadku... Ale kwiatek nie narzeka Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#38
Co byś nie mówiła, ile byś nie narzekała, doniczka ma swój urok! I te cukierkowe barwy.... świetne!
Odpowiedz
#39
A to świeżynka, jeszcze nie zaznała lakieru Big Grin Taka wiklinowa podkładka z odzysku. Nie udało się wtopić tła serwetki w tło przedmiotu i dlatego też podpytam Was, czy coś zmienić czy tak zostawić ?
Doniczkę potraktowałam papierem ściernym nieco, więc może leciutko się tam poprawi Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#40
Wiesz Ty co, Myka? Ta donica domaga się lakieru - polakieruj ją tak, aby te nierówności zgubić, a sama się zdziwisz efektemWink ( będzie sporo warstw, więc może kup sobie lakier żelowy - nakładasz go mniej, to znaczy mniej warstw)...
A podkładka superowa jest, ale faktycznie widać różnicę koloru tła i motywu - pocieniuj ją trochę po pierwszej warstwie lakieru - ja bym zrobiła monochromatycznie...Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl