Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje początki i c.d.
(01-25-2012, 02:15 PM)Myka napisał(a): - wciąż zmagam się z doczyszczeniem zamknięcia, usmekotało się jak dziecko, chociaż było osłonięte i teraz walczę z nim- czym mam je potraktować, żeby wreszcie wyglądało jak należy?

Mykowa - balsamiczną terpentyną, jest niezastąpiona w czyszczeniach wszelakich Smile

A komplecik śliczny, w szczególności butla Smile
Odpowiedz
Reklama
dzięki Vika, zatem muszę nabyć koniecznie!
Odpowiedz
Piekny komplet. Butelka ciekawa.
Odpowiedz
Piękne!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Komplecik bardzo gustowny!

Ja farbę zmywam patyczkiem do uszu nasączonym zmywaczem do paznokci, działa całkiem nieźle.
Odpowiedz
śliczny komplecikSmile
Odpowiedz
Reklama
Otóż postanowiłam nie odkręcać, wyciągać, wymontowywać tych zawiasów po ostatniej przygodzie- kiedy to oryginalne już nie chciały wleźć z powrotem na swoje miejsce, bo wyginały się i pękało pudełko, to samo czyli pęknięcia działo się podczas próby zamontowania nowych. Dlatego wolę je później doszorować. Nie wiedziałam tylko czym, bo nic nie dawało efektu, ani rozcieńczalnik, ani rozpuszczalnik. Zmywacza też użyłam, ale nic- z tym, że mam bezacetonowy. No teraz się zaopatrzę w terpentynę.
Odpowiedz
Śliczny komplecikSmile
Odpowiedz
Dzięki dziewczyny! miło słyszeć dobre słowo Smile
To moje ostatnie "wypocinki"


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Ładne mi wypocinki Big Grin Klucznik jest fantastyczny ten intensywny kolor czerwieni nie pozwala oderwać wzroku. Ależ on mi się podoba, klucznik znaczy się Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl