Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elila- mój dekoupage
#61
O matko w połowie sie pogubiłamHuhWink
Odpowiedz
Reklama
#62
ha, ha, ha! To jak łańcuch - nomen-omen- choinkowyBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#63
O matko....szklana bombka???!!! U mnie nie wytrzymalaby pierwszego malowania. Ja mam chyba rece kowala i bym scisnela za mocnoTongue
Piekny motyw. Polakierowaniu bedzie jeszcze piekniejsza.
Odpowiedz
#64
Jakie cuda! Zazdroszczę takich bombek.
Jak pięknie wklejone, wygląda na ręcznie malowaną.
Odpowiedz
#65
śliczna, wzór taki wesoły Smile Ah,ale już u wszystkich czuć święta Smile ciekawe kiedy moje serwetki świąteczne dojdą...
Odpowiedz
#66
Słodka ta bombka. Rzeczywiście, prace z ryżowcem są czystą przyjemnością. Wyczytałam parę postów wcześniej, że chciałaś moczyć. Eeee.. ryżowców nie moczymy, ale faktem jest, że uwielbiają klej, wchłaniają go jak gąbka.

bejb 90 nie denerwuj się, powinny przyjść na dniach, w sobotę wysłałam dopiero Blush
Odpowiedz
Reklama
#67
Callisto, ale ja nie czekam na serwetki od Ciebie... coś Ci się pomyliło Big Grin zamówiłam na allegro i dopiero dziś będzie za nie zapłacone, ale mam nadzieje że do weekendu dojdą Smile
Odpowiedz
#68
ajtam, ajtam...jasne, że się wyczyści!!Tongue
Odpowiedz
#69
Dokładnie jak mówią dziewczyny...się wyczyści...Wink Dopiero skończyłam lakierować...
Odpowiedz
#70
Fakt, perfekcjonistka... sama z drżeniem serca czekam zawsze jak Natabus ustosunkuje się do mojego nowego tworkaTongue
Ale i drugi fakt - diabeł siedzi w szczegółachSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl