Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elila- mój dekoupage
#21
he,he... to jest nas dwie, też nie przepadam za onym, ale - i tu też się zgadzam z przedmówczyniami- słoik fajowy...
Odpowiedz
Reklama
#22
Jak do tej pory "pan crack" wychodzi mi tylko na tych słoikach.... dziwne....

W międzyczasie popełniłam następny słoik, tym razem pt."Blue orange"Rolleyes

[Obrazek: dsc04212c.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

A teraz zabieram się za coś z drewna, trzymajcie kciuki!!!
Odpowiedz
#23
Ale Ty masz talent do tych słoików .Muszę się też wziąśc za jakiś bo na butelki to na razie mam alergię po tym ostatnim nie wypale .Ale ten krak na poprzednich to mnie powalił na kolana .z niecierpliwością czekam na deseczkę.
Znaczy na coś z drewienka,nie wiem czemu deseczka przyszła mi do głowy????
Odpowiedz
#24
Piekny sloik. Bardzo staranie wycielas motywSmile
A pytanie techniczne: czy tapujac zakretke nie mialas czasem zbyt wodnistej farby? U mnie wyglada jakby byla za luzna i robily sie niezbyt fajne bable.
Odpowiedz
#25
A daj ty mi spokój z tą nakrętką, cudem ocalała. Jeszcze chwilę i straciła bym cierpliwość...Angry
Odpowiedz
#26
fajny słoiczek Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
No no no... fajnie zaczynasz! Doniczka świetna, a słoiczki jeszcze lepsze! I krak super (mnie jeszcze się nie udało...Sad )

A co do początkowych zasobów... Ja zaczynałam z jedną farbą, resztką lakieru i kilkoma serwetkami... A teraz serwetki nie mieszczą mi się nigdzie, a farby, lakiery i preparaty wciskam w każdy wolny kąt w kuchni! A najgorsze jest to, że teraz mi się nie chce robić... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#28
Kilka moich dzisiejszych prac, jeszcze przed lakierem ale nie mogłam się powstrzymać, żeby wam nie pokazaćBlush

Ramka
[Obrazek: dsc04218a.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Słoiczek
[Obrazek: dsc04220a.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc04222g.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Osłonka doniczki
[Obrazek: dsc04224g.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Deseczka
[Obrazek: dsc04226g.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Czekam na opinie...Big Grin
Odpowiedz
#29
Kurka, świetne... normalnie padłam. Pięknie Ci wyszło, normalnie nadal oglądam. Ramka wyszła zaskakująco ciekawie, a na rogach są wkręty, czy ćwieki?
Odpowiedz
#30
Nietuzinkowa - dzięki! Na rogach są cyrkonie- takie których używa się do topsówBlush
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl