Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie
#11
Witaj Smile Nieważne jak wychodzi (chociaż pewnie wychodzi pięknie Smile ) najważniejsze, ze radość tworzenia jest Smile Chociaż mi czasem porażki ją niszczą...ale tylko chwilowo Wink Dawno do niczego nie miałam takiego zapału jak do decu, coś w tym jest...
Odpowiedz
Reklama
#12
Coś w tym jest. zgadzam się z Tobą bejb90.
Tak samo jak Ty nietuzinkowa tworzę falami Smile Długo długo nic, aż nagle jak przypływ przyjdzie to na fali płynę Smile Ostatnio tak zakończyłam lampkę, która już kurzem zarastała i wspomnianą szafkę na biżuterię. Przy okazji plastikowe coś po nawilżanych płatkach do twarzy załapało się na nowy wygląd. Piszę 'plastikowe coś' bo ani to pudełko, ani słoik, tylko no właśnie ... coś plastikowe Wink
Zdjęcia nawet już zrobiłam, jeszcze muszę zrzucić na komputer i co trudniejsze pewnie będzie załadować na forum. Moje prace nie są piękne, takie do podziwiania, ale są moje i dają mi dużo radości, wolności w spontaniczności w jakiej powstają. Często przez przypadek wychodzi efekt końcowy, bo niby już skończyłam, ale tu jeszcze farbą pociągnę, tu pastą (jak ostatnio) i tak 'przypadkowo' coś niekoniecznie drewnianego zyskuje zaskakujący żywot, choć może miało już wylądować w worku na śmieci. Ja mam jakąś czułość do dziwnych opakowań i ogólnego zbieractwa. Pozdrawiam i obiecuję solennie zdjęcia na forum przedstawić. Smile
Odpowiedz
#13
Witaj serdecznie. Koniecznie pochwal sie ty, c juz zrobilas. A tworzenie falami to chyba normalka jesli decu traktuje sie jako hobbySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl