Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
#31
Kurcze...kwiatki bez tla. Z tym lakierowaniem to nie wiem. Kiedys probowalam cos bez tla i slady pedzla na szkle wygladaly jak jakies mazy. Moze lakier w spray'u i psikac po calosci????
Odpowiedz
Reklama
#32
Brydzia nic się nie martw! Jeśli klej jest już suchy na maxa (wierzch też smarowałaś? jeśli tak, to OK) to teraz możesz drobnoziarnistym papierem (120) wszystko ładnie zeszlifować (te zmarchy), a potem podmalować leciutko ewentualne ubytki, choć myślę, że nie powinno ich być, i lakierować całą butelkę tak długo, aż "wtopisz motyw" (na szkle nie będzie widać śladów pędzla, jeśli lakieru będzie wystarczająco dużo). A jeżeli mogę Ci coś podpowiedzieć, to kup lakier jachtowy (pędzle należy co prawda myć w rozpuszczalniku, ale i warstw nakłada się mniej, i efekt jest super...)Smile
Odpowiedz
#33
Już nie ma sprawy wyszło koszmarnie i wylądowało w koszu -oj ja bidna teraz mam doła [Obrazek: 0girl_cray2.gif]
Odpowiedz
#34
No co ty. Po co wyrzucalas? Butelka sama w sobie byla ladna, a skoro efekt cie nie zadowalal trzeba bylo go zmyc i zrobic cos innego. A teraz marsz do smietnika po butleSmile Nie ma zmiluj, nie ma ze smierdzi czy cos....takiego tworzywa sie nie wyrzuca tylko przerabia na cudenka.
Odpowiedz
#35
hm.. szkoda, że wyrzuciłaś butelczynę, ale zrobisz następną Big Grin Fajny motyw kwiatków znalazłaś, a ze złotą farbką zaszalałaś Wink jak dla mnie za dużo. Do obrysowania konturów należy użyć bardzo cieniutkiego pędzelka, wtedy będzie stosunkowo cienka kreska. Alternatywą może okazać się złota konturówka, która będzie wypukła, ale wychodzi bardzo fajny efekt
Odpowiedz
#36
No... też mówię szkoda...
Odpowiedz
Reklama
#37
Miałam stary wazonik .Stał w kącie zniszczony i od dawna nie używany więc teraz może w sypialni zagości?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#38
Śmiało może gościć, śliczny jest!
Odpowiedz
#39
Interesujący kształt wazonu i wydaje mi się, że nie było łatwo dopasować coś do niego. Tobie udało się w 100%. Dobrze skomponowane storczyki i kolor cieniowania podkreśla kolor motywu. Brawo Shy
Odpowiedz
#40
No brawo!!! Świetnie się prezentuje!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl