Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
śliczna szkułka, fajnie dobrałaś kolorki boków :-)
Odpowiedz
Reklama
No to w takim razie pokarzę jeszcze jedną ,którą zrobiłam dla przyjaciółki na imieniny .Dobrze,że mam zwyczaj fotki strzelać bynajmniej mam teraz co pokazać.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
OOOOOOOOO damulki . Lubię takie motywy baaaaaaardzo. To tło to jest serwetka czy ....? Jakieś delikatne złote feliefy by mi pasowały na boczkach Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Skrzyneczka bardzo ładna. Też bym coś rzuciła na boczki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Fajny motyw, klejony po calosci czy mieszany?
A na bokach podobaja mi sie przecierki.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Trochę mi przeszkadza to, ze panna po lewej u góry tak jakby zdekapitowana... Tylko głowa, dobrze, ze choć warkocze się ostały Wink
Za to dół dobrze, że taki oszczędny, praca nie jest przeładowana.
Odpowiedz
Reklama
A dla mnie bardzo dobrze, że boki mają tylko przecierki, fajowskie zresztą, każdy relief na nich to byłoby już nadto Smile
Odpowiedz
Przecierki jak ta lalaSmile Podoba mi sie.
Odpowiedz
A więc jeżeli chodzi o tło to serwetka,a damulki to już inny dodatek.Jeżeli chodzi o tą z warkoczami to po prostu taka jej uroda.Już na papierze ciałka nie miała.Dół pudełka pozostawiłam biały chociaż w pierwszej wersji miał też być obklejony serwetką,ale jednak było by tego za wiele.Tylko w tym wszystkim błysku mi brak .Bo lakier od Viki mi się skończył,a ten ,który kupiłam już tego efektu nie daje.
Odpowiedz
Obejrzałam wszystkie prace z ogromnym zainteresowaniem.Wszystkie przyciągają uwagę.Najchętniej to bym porwała z tej pięknej galerii ten dzbanek z różami( pasuje do mojej mini szafy Smile ) no i szkatułkę z baleriną dla mojej córki .Czy możesz powiedzieć gdzie można kupić taki papier?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl