Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
#41
SmileAle Ty dziewczyno masz pomysły no i talent
Odpowiedz
Reklama
#42
Zuza serweta jest cudowna, jeśli miałabyś wzór na niego to ja bardzo chętnie zrobiłabym i sobie. Jak duży jest jego rozmiar? Motylki i słoniątko jest śliczne, no i ten haft matematyczny.. no no. Wielkie brawa!
Odpowiedz
#43
Baaardzo dziękuję za miłe słowa! Smile

Callisto - mam gdzieś ten wzór, ale muszę poszukać... Dzisiaj wyjeżdżam, ale po poniedziałku poszukam... Jakbym zapomniała, to mi przypomnij! Smile Serweta ma ok. 130 cm średnicy, bo robiona jest z grubego kordonka.
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#44
O MATKO!!!!!! obrus normalnie piękny.Milusiego słonika i motylki zabieramShy
Odpowiedz
#45
Aż mi się oczy zaświeciły na wielkość serwety! Zuza ja z tych cierpliwych, poczekam na wzorek Smile
Odpowiedz
#46
Jejku! Strasznie mi głupio, ale nie mogę znaleźć tego wzoru! Sad Przeszukałam dwa razy wszystkie swoje gazetki i nie ma!! Sad A pamiętam, że robiłam z gazetki... Niestety, mam ich tak dużo, że czasami gdzieś się jakaś zapodzieję... Będę jeszcze szukała...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Zuza spokojnie, nie pali mi się aż tak na przysłowiowe wczoraj Wink Znajdziesz to dobrze, nie... trudno się mówi. Mimo to dziękuję bardzo za wysiłek znalezienia wzoru.
Odpowiedz
#48
jej, zazdroszczę umiejętności szydełkowania. kiedyś babcia mnie uczyła, ale za wcześnie umarła. Kot z 1 strony wymiata! Kocham koty.
Odpowiedz
#49
Zuzaleńko! Piękne te Twoje dzieci (śmieci nie chce mi przejść przez gardło... znaczy palce...), i to wszystkie co do jednegoSmile. Te firaneczki, serwety, obrusy to jak najbardziej moje klimaty, wydaję na nie krocie, bo sama niestety nie robię, choć szydełko nie jest mi obce...Sad
Odpowiedz
#50
Viki - dziękuję bardzo! Smile A dlaczego sama nie robisz? To przecież proste...

Serwetki to moje ulubione "twory" szydełkowe. A najulubieńszy wzór to ten:
           
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl