Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
oj Zuza, ale Ty pleciesz! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Rada bardzo praktyczna, tego nie znałam. Trzeba będzie spróbować Smile
Zuza co się będziesz nudziła, dorób 5 takich podkładek i będzie komplet Smile
Odpowiedz
Na razie nic nie plotę (poza głupotami)....

Ale żebyście nie pomyślały, że na wyjeździe tylko "się byczyłam"!Big Grin Moja mama miała tak zniszczone łapki do garów, że nie wytrzymałam i zrobiłam jej nowe.... Zdjęcie bylejakie, bo w ostatniej chwili przypomniałam sobe o obowiązku uwiecznienia dzieła... Big Grin
   
I wiecie co? Moja mama starych nie wyrzuciła, bo "może się do czegoś przydadzą".... Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ja też nie lubię niczego wyrzucać, ale te łapki były na prawdę już strasznie zniszczone - popalone, ucha urwane, ocieplinka w niektórych miejscach już się "wyłopotała"... Smile A na mnie mama krzyczy, że śmieci zbieram - te doniczki niby, co to je ostatnio odnawiałam...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Kolejna serwetka "podróżna" - bo robię je najczęściej podczas jazdy samochodem... Uwielbiam ten wzór bo efektowny a jednocześnie łatwy.
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A jak turkusowy środek - to nie możesz???? Nie lubisz turkusu??? Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Efektowny to on jest i to bardzo !! Dobrze, że wrzuciłaś tą serwetę przypominając mi o zrobieniu dla przyjaciółki. W sam raz na prezent.
Łapki dla mamy też fajna sprawa Smile
Odpowiedz
no jak to jest łatwe to ja o trudne nie pytam- a ja nei mogę w samochodzie nic robić bo jestem kierowca- a jak slubny kieruje to trza się skupic na utrzymaniu równowagi.
a serwetka śliczniucha
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Lady jeszcze mogłaby zrobić w czarnym kolorze, pewnie też niewiele chętnych byłoby do tego koloru Wink
Odpowiedz
Lady to jest myśl, do większych poduch jak znalazł.
A może do tej twojej limuzyny firaneczki dorobimy TongueTongue bo serwecie będzie smutno Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl