Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
#81

Fajny pomysł z tym kotkiem, ale wykonanie... W komentarzach piszą, że niezbyt chroni przed zimnem... bo ciut za duży ten kaptur... Ale pomysł super! Smile
Tylko... hmmm... 99zł... hmmm...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#82
No,majątek! Ale wiesz co byłoby fajne! Taki kotek z rękawiczkami od razu,a to w ogóle byłaby wyższa szkoła jazdy,co?Big Grin
Odpowiedz
#83
Zuza, ciebie ciężko czymś zaskoczyć. Grażka pokazała puszki , a ty ciach... pokazałaś coś podobnego. Fajny patencikSmile
Liskowy szal jest odlotowy. Ja bym nie wyskoczyła w czymś takim, ale moja córka pewnikiem.
Odpowiedz
#84
Komplet liskowy świetny. Mój facet twierdzi że widziałby mnie w tym Big Grin Wszystkie rzeczy są piękne i bardzo pomysłowe Smile
Odpowiedz
#85
Dłuuuuugo nie plotłam.... papierowej wikliny Tongue Aż postanowiłam zrobić koszyk z pałąkiem... Pałąk jakiś taki cienki i mało stabilny, ale co tam... i tak jestem dumna, a następny będzie lepszy!
           
A tak przy okazji pokażę "całkowitego" śmiecia - pudełko po herbacie zaadaptowane na pojemnik na gąbki, bo się kurzyły w otwartej miseczce...
       
To takie zwykłe tekturowe pudełko z wklejonymi mniejszymi pudełkami, pomalowane resztkami farb i naklejonym na wierzch obrazkiem z gazety... Same śmieci! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#86
Jak się postarasz to i do mnie doleciBig Grin
Koszyk zarąbisty, A kolor to czym zrobiony? a gazety to jakie? takie zwykłe dzienniki?
Odpowiedz
Reklama
#87
Lady - po pierwsze to tak daleko nie dorzucę, a po drugie to moja siostra zapowiedziała, że wszystkie moje wytwory "wiklinowe" bierze w ciemno Smile A to starsza siostra, to muszę być posłuszna! Tongue

Kasia - po pierwsze to patrz wyżej, a po drugie: kolor to bejca , gazety to zwykła "Wyborcza" Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#88
Chyba zacznę kupowac gazety.Smile Teraz prasówkę robię u siebie w pracy.
Nawet jednego nie uchowasz przed nią?Sad
Odpowiedz
#89
Martyna/Kasia - (kurcze! nie wiem jak pisać, bo zazwyczaj używam nicków) siostra postanowiła nauczyć się pleść, więc jest nadzieja... Smile

Grarucie - wyrzuciłaś?!?!!? TYYYYle roboty?!?!?!? Nooooo, nie spodziewałam się po Tobie... A w pleceniu też trzeba dojść do wprawy.... Popatrz na jeden z moich pierwszych koszyków - nazwałam go "potwór" Smile
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#90
Potwor nie potwor swoj urok maSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl