Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieci-śmieci Zuzy...
Dzięki dziewczyny Smile

Różne pudełka oklejałam od... no, chyba od zawsze Big Grin Jedynie ostatnio zaczęłam je lakierować - dzięki temu są trwalsze. Teraz czeka na mnie kilka, bo Anka używa ich do pakowania prezentów.

A wiklina.. no, cóż.. te rurki... Sad
Ostatnio wygrzebałam stare rurki kręcone chyba ze dwa lata temu z kolorowych gazet. Będą z nich koszyki-miski - jeden już prawie jest Smile

Mery - ja tam z Tobą mogę gadać na każdy temat Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Zu fajne te wyplatanki. Kurczę nie mam czasu zająć się wikliną papierową a tak mi się podoba. Rób i pokazuj będę cieszyła oczy.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
I ja podziwiam Twoje prace i pomysły Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A oto zapowiadane koszyczki:
           

I jeszcze etui-torebka na mężowski tablet:
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Big Grin

Grarut - Ty porób te rurki, a ja już po nie przyjadę Smile

Ataner - takich koszyków nie maluję, tylko lakier bezbarwny. Jak chcę malować, to robię białe rurki.

Ani takie koszyczki się spodobały i zażyczyła sobie kilka... Ciekawe kiedy uda mi się zrobić... Undecided
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Wesołe te koszyczki. Ciekawam jak one trwałe są. Lakier z pewnością im w tym pomaga, ale na długo wystarczają? Ciekawe...
Ubranko tabletowe to na drutach "umotane"?
Odpowiedz
Reklama
Śliczne te koszyczki, takie równiutkie Smile
A co do trwałości, to moje, robione więcej niż 6 lat temu trzymają się dobrze i nie widać po nich upływu czasu, po tych nowszych, sprzed 4 lat też nie.
Odpowiedz
A ja widziałam na filmiku jak facet wiertarką kręcił Wink. Sprawnie mu to szło.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
o matkojedyno dla mnie i rureczki i kręcenie i splatanie i sztrykowanie to istny kosmos, dlatego osoby, które się za to zabierają i w dodatku im wychodzi podziwiam z wybałuszonymi oczami Eek - Zuza super!!!!
Odpowiedz
Virgo - koszyki usztywniam rozwodnionym wikolem, a potem kilka razy lakieruję. Dzięki temu są chyba równie trwałe jak prawdziwe wiklinowe.
Ubranko zrobione na szydełku słupkami reliefowymi Smile

Cavi - Ty chyba wzrok masz kiepski... Kolorowe gazety (przynajmniej te) są sztywne i kiepsko się plecie - więc równiutkie nie są... Sad

Nata - takie skręcone z papieru? A po ile?

Dzięki dziewczynki Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl