Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :)
#1
Witamy się.
Mam na imię Patrycja, rocznikowo 17 lat, mieszkam w Rzeszowie. Moją zdecydowanie największą pasją jest kynologia - uwielbiam psy, jeżdżę na wystawy (biorąc w nich czynny udział), sama mam psa rasy Cairn Terrier o imieniu Simba vel. Wombat. Lubie też pracować z psami, szkolenia, sporty itp. Smile
Od pewnego czasu wsiąkłam w rzeczy wykonywane metodą Hand Made. Zaczęło się od prostych kolczyków, potem zaczęłam robić je też z modeliny, następnie były charmsy, przywieszki, od niedawna szyję z filcu naszywki. A odkąd pamiętam podobały mi się rzeczy wykonane metodą decoupage. Postanowiłam się za to zabrać, ale że nie znam nikogo w moim otoczeniu, kto się tym bawi, stwierdziłam, że może tutaj znajdę jakąś pomoc Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Patrycjo, miłośniczko psów Smile fajnie, że dołączyłaś do nas, zapewne znajdziesz tu pomoc, więc pytaj i pokazuj swoje dziełaSmile
Odpowiedz
#3
Witaj! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#4
Cześć !
Odpowiedz
#5
WitajWink
Odpowiedz
#6
Witaj, witaj ! ja tez uwielbiam psy , ale obecnie jestem posiadaczką trzech kotów Smile))) które uwielbia cała rodzina Smile
pokaz nam swoje prace ( mogą być o psiej tematyce Smile )
i tak na marginesie moze utworzymy osobny watek , w którym pokazemy swój zwierzyniec Smile))) ?????
Odpowiedz
Reklama
#7
Wybaczcie, że nie odpisywałam, ale miałam sporo roboty związanej ze szkołą Wink

Bardzo dziękuję za miłe przywitanie! Pokazałabym psiaka, ale wyskakuje mi, że w wiadomości jest spam i się nie opublikuje...

Prac jeszcze żadnych nie mam, nie licząc tych nie związanych z decoupage Wink
Dopiero przymierzam się do zakupienia startera, małe ilości wszystkiego, żeby zobaczyć, czy się nadaje do tego. Pudełeczko już zakupione Big Grin

Na zwierzyńcowy wątek jestem chętna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl