Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
#51
To w ramach kontynuacji pokazuje pudelko na przyklad na pamiatkowe zdjecia i pierwsze swieczuszkiWink Milych Walentynek zycze Wam wszystkim Wink
   
   
   
   
   
Odpowiedz
Reklama
#52
Nieustannie widać Twoją pasję i radość z próbowania nowych technik. Cudnie Smile
Mnie, tak jak Virgo, spodobała się najbardziej taca. Świetna!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#53
Nadal taca wygrywa. Ale... wieko tego pudełka "coś" ma w sobie...
Odpowiedz
#54
ooo tak, pudełko jest fajne, taca zaraz za nim... ale ja zabieram pierwszy chustecznik, bo nie dorobiłam się jeszcze
Odpowiedz
#55
Kurcze, ja nie przepadam za pracami, gdzie jest dużo "naćkane", ale ta szkatułka mnie urzekła. Jeszcze takiej nie widziałam.
I to chyba przez całą kompozycję. Masz dar do dobierania do siebie kolorów i motywów.
A taca, taaak, piękna Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#56
Wpadłam szybciutko rzucić okiem, i z prezentów świątecznych taca jest jak dla mnie numero uno, piękna jest Smile a co do ostatniego pudełeczka na pamiątki to jest po porstu piękne Smile bardzo mi się podoba i pomysł i wykonanie Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
   
No, tym razem są. Szerokie niemożebnie spęki z podkreślonymi tylko brzegami.
Odpowiedz
#58
Jakie to wszystko ładne, ciekawe ile mi zajmie nauka decu Sad Dopiero zaczynam i pierwsza próba była okropna, jak u dziecka z przedszkola, ale tyle się naoglądałam prac w internecie, że chciałabym się też nauczyć robić takie cudeńka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl