Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
#31
Zawsze bedzie "coś jeszcze"... A to jakie stadium w procesie miziania zadowala twórcę, a jakie jest do przyjęcia przez odbiorcę (różnego odbiorcę) to często ogroooomna różnica. Też mam z tym zagwozdkę Wink
Odpowiedz
Reklama
#32
Z tym chustecznikiem chyba się namęczyłaś? Transfer w środku?  Ohmy Fajnie złachana. Takie mocniejsze przetarcia potrafią urzec Smile Tylko  nie wiem czy nie za mocno do tych różyczek. 

A z poprzednich to mi najbardziej chyba się spodobało to pierwsze pudełeczko z miejscem na zdjęcie. Ale już zabrane Sad
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#33
Troche sie nameczylam. Tak. Transfer w srodku. Ono bylo na zamowienie robione pod wczesniej wykonany zestaw. Mialo byc rozowo-biale i duuuzo rozWink to taka wielbicielka rozowego pod kazda postaciaWink
Odpowiedz
#34
Zabieraj Kochana i dawaj mi tu te niedorobione talerze Wink))))
Odpowiedz
#35
A dzisiaj dodaje dwie skrzyneczki. Wczesniej tylko pomalowane na taki zimny niebieski i na chybcika przerobione w tym
Okresie jak zaczelam z deku i chwytalam wszystko co sie pod reke nawineloWink
   
   
   
   
I chustecznik gdzie po raz pierwszy i jak narazie ostatni walczylam ze spekaczem dwuskladnikowym
   
Odpowiedz
#36
   
   
Odpowiedz
Reklama
#37
O! Takie skrzyneczki to ja luuubię..! Super!
Chustecznik fajny, speki też, nawet bardzo, ale właśnie spęki, jak dla mnie są zbyt intensywne (za szerokie bruzdy) do tego delikatnego motywu. Jednak powszechnie wiadomo, że mam spaczony gust, ale co napisałam to napisałam Wink
Odpowiedz
#38
(01-19-2017, 09:52 AM)Tinuviel napisał(a): A z poprzednich to mi najbardziej chyba się spodobało to pierwsze pudełeczko z miejscem na zdjęcie. Ale już zabrane Sad
Big Grin

Właśnie szukałam takiej skrzynki na zioła. Noooo to właśnie znalazłam, zabieram.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#39
Kobitki odnosnie tych spekow to czy mam jakis wplyw na to jakie one beda? To byl pierwszy raz i cieszylam sie ze wogole wyszly. Moze mniej patyny dawac?
Dzisiaj znowu staruszki choc coraz mlodsze. Dwa pudelka na gazety lub dokumenty
   
   
Ramka, ktora zdobylam w sklepie z uzywanymi rzeczami
   
I szklaneczka na koniaczek podebrana mezowi. Zdobienie podoatrzone gdzies na youtube
   
Odpowiedz
#40
Porywam kieliszeczek! HA! W końcu się udało Big Grin
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl