Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe MaMa - moja galeria prac
#41
(01-23-2017, 12:19 PM)siwwa napisał(a): Kobitki odnosnie tych spekow to czy mam jakis wplyw na to jakie one beda? To byl pierwszy raz i cieszylam sie ze wogole wyszly. Moze mniej patyny dawac?

Wiesz, mi kiedyś wyszły paskudnie szerokie spęki. Nie miałam czasy na poprawianie. Nie użyłam wtedy porporiny tylko patyny tak, że przyciemniłam jedynie brzegi spękań, a były naprawdę solidnych rozmiarów.
Odpowiedz
Reklama
#42
Popracuję nad załacznikiem Wink
Odpowiedz
#43
Super. Dziekuje. Bede wdziecznaWink
Odpowiedz
#44
No nie mogę wstawić Sad
Odpowiedz
#45
Trudno. Moze za drugim podejsciem wyjda delikatniejszeWink
Odpowiedz
#46
Dzisiaj pare tekturowych tworow. To juz z poczatku grudnia wiec powoli zblizam sie do konca i czasow terazniejszych. 
Dwa pudelka tekturowe i litery na sciane do pokoju mlodszego synka Wink
   
   
   
   
Odpowiedz
Reklama
#47
Literki fajne, typowo dzieciowe Smile Gdyby nie to że dla synka to bym zabrała, bo jak będę miała kiedyś syna to też będzie Kubuś Big Grin

Pierwsze pudełko: trochę krawędzie mi się nie podobają. Nie wiem czy tak miało być, ale troszkę to wygląda jakby coś nie wyszło. I mi osobiście te doklejone motylki trochę za duże do tego pudełka. Ale kolorystyka mi się podoba (mimo, że ja różu nie znoszę Big Grin ja nie wiem co to się ze mną ostatnio dzieje...) i motyw motylkowy.

Drugie pudełko: piękny motyw, fajne delikatne spęki, tylko chyba ta zieleń na boku odrobinę za mocna...
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
#48
Byla przerwa na urlopik, a teraz czas wrocic do staroci. Tym razem grudzien na tapecie i pare prezentow swiatecznych Wink
   
   
   
   
Odpowiedz
#49
Jeszcze tylko kilka moich tworow zostalo i zblizam sie do tych wykonanych juz po odnalezieniu tego forumWink wedlug mnie bardziej dopracowanych i przemyslanych dzieki Waszym sugestiom Wink
Odpowiedz
#50
Tacka jest najlepsza! Kombinuj, kombinuj... no i pokazuj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl