Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Ale z Ciebie się puszkowa kobietka zrobiła . Fajne puszeczki takie cieplutkie jak dzisiejszy dzionekSmileSmile.
Odpowiedz
Reklama
Piękne jesienne motywy... Jesień jest przepiękna, w decou też. Ciekawa jestem butelki!
Odpowiedz
yes, yes, yes!
Po jednym dla każdej jesiennej rzeczy (to trzecie awansem dla butelki Smile)
Odpowiedz
zuza to pracowitość cię dopadła ale cię wzięło hmhm
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
LS_ nie Ty jednaTongue
Zu- podziwiam, ze udalo Ci sie to tak pieknie nakleic. Poza tym u Ciebie ta serwetka ladnie wyglada, u mnie na pracach wychodzila okropnie I ciagle ja zmywalam. Ostatecznie caly komplet skonczyl zywot podczas obiadu.
Odpowiedz
Puszki bardzo ładne i wzorek zupełnie nietypowy Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hi hi hi.. pracowitość... powiedzcie to Jackowi! Big Grin

Lejduś - tam też są zmarchy (na tej większej) - nie dało się ich uniknąć... Sad Ale na szczęście wzór jest na tyle bogaty, że zmarch za bardzo nie widać... Smile

Dziękuję ślicznie za wizyty! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza ty to w domu masz mnóstwo niepowtarzalnych przedmiotów, jakich w sklepie nie uświadczysz, bardzo mi się to podoba, że z takich przedmiotów codziennego użytku robisz takie cuda :_)
Odpowiedz
(10-23-2013, 11:38 PM)oli napisał(a): Zu, nie przepadam za jesienią, bo od razu myślę, że za nią idzie zima (jako naczelna katastrofistka Rzeczypospolitej tak mam i koniec)

to Ty musisz być spokrewniona z moją mamą, no jak słowo daję! Jesień wokół jak malowanie, słońce świeci, a ona się na jednym wdechu potrafi zachwycić urodą jesiennego krajobrazu i zaraz dodać, że "olaboga jesień, a po jesieni zima, o jak strasznie, o jak ja nie chcę..."
Odpowiedz
Okazuje sie, ze kolory jesieni w decu, to moje kolory! Cieple rudosci i brazy.... chwile mi zajelo to odkrycie Smile Trzymaj za ogon jesien jak najdluzej Zuza, zostalas wlasnie mianowana specjalistka jesienna Smile, moze mroz tak szybko nie nawiedzi Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl