Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
śliczne te puszki aż się proszą aby w nie wsypać piasek z plaży lub muszelki i schować w nich troszkę lata
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję bardzo Dziewczynki! Big Grin

"Bliźniacze" puszki podarowałam bliźniakom mojego brata - w życiu nie widziałam, żeby ktoś się tak ze zwykłej puszki cieszył! Normalnie, najlepsza zabawka świata!!! Big Grin A bliźniaki nie są takie małe - mają 8 lat... dziwne...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zu- najlepsze zabawki I prezenty to te najzwyklejsze.
Odpowiedz
o jacie jacie ale fajowy kształt butelki no super
i puszki ZUZA= PUSZKOMISTRZ
no ta z globusem super
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Big Grin
Tytuł zobowiązuje - powstały dwie nowe puszki Smile
Jedna to powtórka z rozrywki - haft kociewski po całości...
Druga jest kompletem do zawieszki Ani Smile
       

Następne puchy czekają na wenę... Oraz następne buteleczki...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
piękny recycling też muszę sobie zrobić puchę na pędzle i drugą na przydasie i to dzięki Tobie bo teraz trzymam w paskudnych litrowych słoikach BlushBlush
Odpowiedz
Reklama
Zuza dzięki Tobie dziewczyny pozamieniają butelki i słoiki w których trzymają pędzle -na puszki Wink . Ja zresztą też Smile.
Odpowiedz
Cieszę się, że się podobają Smile

Atanerku - kleję po całości i nie przejmuję się połączeniem Tongue Wygląda to z daleka, jakby ktoś prawdziwą haftowana serwetkę nakleił...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Śliczne! Ja też sobie kupiłam te serwetki z haftem, całą pakę Big Grin A mam jeszcze zagruntowaną puchę z ostatniej kupy, bo przygotowałam dwie, a zrobiłam tylko jedną. Chyba sobie odgapię Big Grin
Odpowiedz
Zuza królowa recyklingu Smile Świetne buteleczki- takie delikatne. Ale moje serce skradła ta cudna mała pękata - świetny kształt i wykonanie! Puchy też fajowe! Muszę też przyatakować jakieś puchy - śmieiuchy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl