Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Fajniutką puszkę wymodziła Zuza
i choć puszka nie jest duża
w słoneczniki się wpatruję
i mój uśmiech wywołuje...

Słoneczniki są zawsze takie radosne... jak lato Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
bardzo ładna letnia puszeczka, faktycznie strona z łączeniem, gdzie podmalowałaś brakującą część serwetki postawisz na półce tyłem, więc nie będzie widać, że tam troszkę się różni kolorem :-)
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki! Smile

Wczoraj zaniosłyśmy puszkę i wyobraźcie sobie - pan doktor rozpoznał, że to dekupaż! Podobała mu się! Bardzo mnie to cieszy! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
No i super - pan doktor jaki zorientowany Big Grin
Odpowiedz
Przyjeżdża do nas kuzynka Jacka i muszę porządki robić... To na szybko zrobiłam butelki dla szwagra - trochę miejsca na stole przybyło Smile
       
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo lubisz tego swojego szwagra Wink))

Wesolutkie te buteleczki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Proste i delikatne ......lubię to Smile. To jest czysty ryżowy i na niego naklejany motyw czy ryżowy z motywem?
Odpowiedz
Czy ja lubię szwagra??? hmmm... Chyba tak, a w każdym bądź razie się do niego przyzwyczaiłam... Ale na pewno lubię jego naleweczki! Smile

A butelki są cztery - z jednej strony owocki, z drugiej motylki (na życzenie siostry) Smile

Okleiłam białym ryżowcem, na to motylki z serwetki, a owoce z ... naklejanki Big Grin Kupiłam kiedyś w tzw. chińskich budach i teraz na szybko się przydały Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
O jakie fajne! Bardzo mi się podoba ta nieregularna granica papieru ryżowego, super.
Odpowiedz
wlasnie mialam napisac oryginalnie i od siebie, ze najbardziej zaintrygowal mnie ksztalt i ryzowiec uciekajacy ku gorze bez granicy... fajne takie cos jest Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl