Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
To właśnie cała Zuza nasza, niby nic nie robi,nic jej się nie chce ale zaskoczyć to ona potrafi
Odpowiedz
Reklama
A moze konkurs na recycling?
Odpowiedz
Ha ha, no to odpadniemy w przedbiegach Big Grin Nie odważyłabym się konkurować z Zuzą Big Grin
Odpowiedz
Cóż dziewczynki - powolutku zapełniam ten wątek... Chociaż kiepsko mi to idzie - ponad dwa lata, a do seteczki daleko... Tongue

A w konkursie recyklingowym na pewno wygrałaby jakaś mistrzyca - ja to tylko pomysły mam, ale wykonanie to już nie moja działka... Smile

A dzisiaj stary pomysł i nawet motywy te same - jakoś tak na puszki najbardziej mi te kaszubskie i ewentualnie kociewskie pasują.... Wyciągnęłam kilka serwetek, przymierzyłam i nawet sie zdecydowałam... Ale jak przyszło co do czego, to i tak wróciłam do tego co już znam - taka Mamoniowa ze mnie Tongue

               
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Tak, tak, te ostatnie są z kociewskim wzorem. Moim ulubionym - bo tam maki i chabry są! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A cóż tu trudnego w wykonaniu??? Tniesz paseczek i naklejasz "po całości". Żadnych cieniowań, łączeń i innych cudów! A te rowki ukrywają zmarchy!

Mam jeszcze "w pracy" puszki z pokrywkami - bez "ludowizny" i bez rowków - tam to dopiero zmarch jest! Jeszcze długo będę je lakierować....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
W środku nic nie robię, tylko zabezpieczam ostrą krawędź puszki. Większość puszek jest biała w środku, ale te metalowe też źle nie wyglądają... A może nawet lepiej - na pewno nie uszkodzą się podczas użytkowania.
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Ja zabieram te kaszubskie! Lubię ten wzór, a puchy świetne są Big Grin
A z czego (po czym) właściwie są takie rowkowane puszki??
Odpowiedz
Puchy są po różnych róznościach - po groszku, kukurydzy, fasoli i czort wie po czym jeszcze! Tongue Zbieram wszystkie... Undecided
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Puchy boskie... W szczególności z tym ludowym motywem... Może i proste ale jakie efektowne Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl