Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Dzisiaj druga część pierwszej transzy wykopalisk balkonowych Big Grin Tym razem czarno-biała.
Doniczki - ta "pucharkowa" to po fiołkach, ta zwykła z podstawką - stareńka z piwnicy mojej mamy. Była bardzo nierówna, więc dodałam jej "relief" ze szpachlówki, ale krzywulec straszny! Dobrze, że robiona na kamień, bo byłoby fatalnie...
       

I jeszcze miseczka - robiłam już podobne, tu jednak dół zrobiłam metodą "pyk, pyk".... Smile
       

Pojemnik z nieudanym kółeczkiem wiklinowym wstawię za chwilę do "Dzieci-śmieci.." Smile I na tym na razie koniec, bo 1.sierpnia wyjeżdżam... Ewentualnie skończę to moje strrrraszne kucie, chociaż wątpię, bo pod reęką do kucia miałam butlę, a przecież na butelki to ja pomysłów nie mam.... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Pucharkowa i starenka wyszły świetnie,
ale ta pyk, pyk powaliła mnie na kolana - obcykałam sobie co i jak i zaanektowałam pomysł... mogłam??? Tongue
Odpowiedz
Dzięki Vikusiu! Smile
Pewnie, że mogłaś, tym bardziej, że to nie mój pomysł.... Tylko teraz zastanawiam się jakie cudo tym "pyk, pyk" zrobisz.... Smile Pospiesz się! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Swietne prace!!!
Odpowiedz
Swietnie nadalas im drugie zycie. Ta z podstawkiem po prostu niesamowita.
Odpowiedz
Dziękuję dzieweczki! Big Grin

Butelkę kuję dalej.... I ciągle pomysłu na nią brak.... Jak już pisałam - humor mam kiepski i wszystkie motywy wydają mi się zbyt radosne....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
O! Ale to ładne i jakie gustowne.Barrrdzo mi się podoba.A złym humorem się nie przejmuj ,zrób go na szaro,odetnij i...kolory same wrócą!.
Odpowiedz
Dzięki!!!! Smile
Następne doniczki chyba też tak zrobię... kiedyś... Smile

A humor już sam się zrobił szary - teraz tylko go odciąć.... Ale czym????
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Użytkownik Liczba postów
Zuza 152
callisto 48
grarut 47
Shanna 45
natabus 37
vika 20
mery 19
Virgo_777 13
Brydzia 11
Ataner 10
truskawka 9
martyna20031 8
malola 8
bejb90 7
magnolia57 5
gofira 5
brunetka 4
Myka 3
Lady_Slonko 3
elila 3
ulenka 3
nietuzinkowa 2
eupsychia 2
muszka 2
nati77 2
wieja84 2
jomajka12 2
arachidka 2
anika 2
pulinka 2
lilianna 1
Cheryy 1
Lusia 1
kotofiejka 1
Ania_butterfly 1
wronia 1
szksat 1
anulkaa 1
ania75 1
Halinas 1
dula80 1
Kasieńka 1
Zyta 1
miriamart 1
magiczna.lawenda 1
eloonia 1
Odpowiedz
Ostatnio przejrzałam cały Twój wątek od deski, do deski i chciałam coś napisać, ale potraktowało to jako spam [nie mam pojęcia czemu], dostałam bana itd, itp. Później napisałam gdzie trzeba i zostałam odwieszona i w końcu mogę napisać ten komentarz, no Wink

Ciesze się, że tu zajrzałam i prześledziłam Twoje prace począwszy od pierwszej Smile
Teraz nabrałam większego wyobrażenia o tych słynnych "szczoteczkowych kropeczkach" Wink
Mam nadzieję, chociaż w sumie to pewność, że w dużym stopniu pomoże mi to przy moich pracach. Dziękuję! :*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl